Х-Фактор

Гурт «Detach»

user-page-btn-strawberry

Євген Астаф’єв

Вік: 25 років

Знак зодіаку: Скорпіон

Читайте також: DETACH – стали учасниками відбору на Євробачення 2017 Україна

Женя познайомився з музикою в ранньому дитинстві. Вона настільки його захопила, що на сьогодні він не уявляє свого життя без музики. Тому весь свій час присвячує гурту, розчиняючись у процесі написання пісень.

На Х-фактор прийшов за перемогою. Її, він вважає, можна досягти чесним ставленням до справи і до глядачів, яких любить безмежно. Це і стало життєвим кредом хлопця: «Без вас – немає нас».

Дивіться також: кастинг Х-фактор 7 – виступ групи «Detach»

Денис Фандера

Вік: 27 років

Знак зодіаку: Рак

Серйозно захопився музикою у шкільному віці. У 15 років попросив бабусю подарувати йому на день народження електрогітару, що й стало відправною точкою його музичної кар’єри.

Денис любить людей і музику, до яких намагається ставитись по-доброму. Саме це він цінує найбільше в інших.

Своїм талісманом вважає Слона – величну й поважну тварину. Не менш масштабними є і його плани на участь у шоу, де він хоче відкрити нову й сучасну музику України, а після цього дати концерти в Київському палаці спорту та, як людина світу, на спеціальному автобусі поїхати у світове турне, діставшись до майданчиків у США.

Руслан Войтович

Вік: 30 років

Знак зодіаку: Риби

1998 рік став переломним для Руслана, коли друзі надихнули хлопця на захоплення музикою. З того часу він і не випускає з рук улюбленої бас-гітари. Своєю творчістю, щирою й інтелектуальною, хлопець хоче робити людей щасливими.

Мріє і вірить у перемогу у щасливому 7 сезоні Х-фактора, зруйнувавши таким чином стереотипи про форматність шоу. Виграш хоче чесно розділити між членами гурту (для купівлі автобуса) та дітьми, що допомагали записувати альбом.

Також вірить у духовні цінності та вищі сили, а тому нашийний хрестик – завжди поруч, біля серця.

Олексій Веренчик

Вік: 29 років

Знак зодіаку: Терези

Співає лише останні років 10. З дитинства естетичний, мистецький смак допомагав розвивати батько. Оскільки у шкільні роки музичні таланти Олексія не оцінили, тому загалом до освіти ставиться скептично. Не маючи диплома, успішно займається графікою для кліпів, реклами й кіно. А отже, ламає всі стереотипи про дипломованих професіоналів. Хоче підкорити й Х-фактор як платформу для подібних авантюр – змінити формат його музики, розширити рамки розуміння і сприйняття сучасного музичного мистецтва  в Україні.

Після великої сцени Х-фактора мріє виходити на масштабні майданчики фестивалів. Наприклад, Rock am ring.

Любить спілкуватися з інтелектуалами, чесними й адекватними людьми. Саме такими вважає своїх вболівальників.

Максим Стадник

Вік: 27 років

Знак зодіаку: Козоріг

Музика для Максима це – особливий світ із 13 років. Без неї – його нема, так само, як його немає без шанувальників. Звик віддавати музичній сфері всього себе, а тому чоловік залишився без роботи, маючи дружину і 3-місячну дитину. Ця ситуація зробила Максима ще сильнішим і впевненим у правильному виборі і своїх силах. Саме тому він мріє підкорити сцену Х-фактора. А виграш витратити на сплату податків, якщо щось залишиться, то придбає велосипед.

Майбутнє життя бачить у Європі чи США в оточенні вірних інтелектуально розвинених друзів, стійких до життєвих авантюр.

Дивіться також: група «Detach» – виступ на фінальному випробуванні тренувального табору

Video: Х-фактор-7: учасники група Detach

Група Detach - учасники Х-фактор 7, які полюбилися глядачам. До складу групи входять: Євген Астаф'єв, Денис Фандера, Руслан Войтович, Олексій Веренчік і Максим Стадник. Читайте все про групу Detach

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: