Зважся 2019 | 07.09.2019 | Зважся

Головне ток-шоу про схуднення Зважся 1 сезон 2 випуск від 7 вересня 2019 вже на сайті СТБ – як скинути вагу після травми?

Михайло Воробйов став першим підопічним тренера Іраклі Макацарія, хто залишив проєкт. Стара травма – перелом ноги та пластина – стала причиною, через яку Міша відмовився від проходження одного з випробувань. Але інші учасники проєкту Зважені та щасливі 9 сезону визнали це швидше слабкістю, ніж проявом турботи про своє здоров’я. Експерти студії фізіотерапевт Ярослав Закаблуцький, психолог Ганна Кушнерук і дієтолог Світлана Фус розкажуть, як правильно розподіляти навантаження після травм і забоїв, а також розпізнати психосоматичні проблеми, що заважають повноцінно втрачати вагу.

До студії проєкту Зважся від 07.09.2019 завітає переможець домашнього схуднення 7 сезону Зважені та щасливі Олександр Бойко та розповість, як йому вдалося скинути вагу за варикозу.

Щоб почути кращі поради схуднення та тренувань від професіоналів – дивіться ток-шоу Зважся 2 випуск 1 сезону від 07 вересня 2019 на сайті СТБ!

Дивитися онлайн Зважся 1 випуск від 31.08.2019

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: