| 15.12.2019 | 2019

На Ектора Хіменес-Браво в ранковій програмі Прокинься з Ектором 14 випуск від 15.12.2019 чекатиме найскладніше кулінарне випробування за всю історію проєкту. Адже нова гостя прийде на кухню колумбійського шеф-кухаря не тільки з гастрономічним страхом, а й зі списком вимог до страв! Заінтриговані? Незмінна ведуча сімейних шоу Все буде добре та Все буде смачно Надія Матвєєва зізнається Ектору: вона всім серцем ненавидить цибулю, хоча й насилу їсть овоч через свою професію. А через специфічний запах цибулі таі свій великий кулінарний досвід, Надія поставить Ектору умови: його страви мають бути незвичайними та новими, а також щоб після термічної обробки всі цілющі властивості цибулі залишилися. І, найголовніше, після смакування цибулевих делікатесів її подих повинен залишитися свіжим. Здається, такого ще на кухні ведучого кулінарного шоу Прокинься з Ектором (2019) не було… Чи зможе шеф-кухар задовільнити вимогливу Надію Матвєєву? Дізнайтеся просто зараз!

Для гастрономічного поєдинку Ектор Хіменес-Браво приготує вбивчу кулінарну зброю: цибулевий баджі з персиковим чатні; прованський цибулевий тарт; авторське тістечко з цибулево-сирним кремом і беконом. Просто поєднання непоєднуваного! Чи зможе Надія гідно оцінити незвичайні страви Ектора?

Дивіться онлайн 14 випуск проєкту Прокинься з Ектором від 15.12.2019 на сайті СТБ і дізнайтеся більше подробиць кулінарних уподобань Надії Матвєєвої та секрети її особистого життя.

Дивіться онлайн Прокинься з Ектором – всі випуски

Дивіться онлайн Прокинься з Ектором 13 випуск від 15.12.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: