Як вийти заміж 2019 | 16.03.2019 | 2019

Дивіться онлайн шоу Як вийти заміж 2019 випуск 1 від 15.03.2019. Чарівна ведуча Роза Аль-Намрі разом із постійними експертами та новими гостями студії вже готові розпочати обговорення важливої та цікавої теми. А поговорять вони сьогодні про тягар колишніх стосунків, який декому заважає побудувати щось нове в особистому житті, а декому навпаки – стає для цього хорошим фундаментом.

То що ж краще: входити у стосунки, коли у тебе зовсім немає досвіду, чи постійно думками повертатися до минулого та порівнювати усіх своїх партнерів? Відповіді на всі ці питання ми почуємо сьогодні у 1 випуску улюбленого мільйонами жінок ток-шоу Як вийти заміж 2019. А ще – дізнаємося всю правду про хворобливі історії кохання відразу чотирьох учасниць шоу Холостяк-9: Олі, Юлі, Кароліни та Лери. Звичайно ж, дівчата спробують дещо скрасити своє минуле та приховати деякі подробиці особистого життя. Але допитлива Роза Аль-Намрі таки зуміє дізнатися трохи більше, ніж хотіли б того самі учасниці…

Які таємниці відкриються сьогодні? Що так ретельно намагаються приховати учасниці шоу Холостяк-9 від Нікіти Добриніна? Та чи має шанс кожна із них побудувати нові стосунки, не скинувши тягар минулого досвіду?
Дивіться онлайн шоу Як вийти заміж 2019 випуск 1 від 15.03.2019 на сайті СТБ та дізнавайтеся усі подробиці першими!

Як вийти заміж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: