Марина Боржемська

Марина Боржемська — фітнес-тренерка, фахівчиня з правильного харчування.

Марина Боржемська народилася 20 лютого 1980 року у місті Вінниця.

Освіту здобула у Вінницькому педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського, факультет музики і факультет народознавства, вища освіта.

Марина працювала фітнес-тренером та викладала силовий фітнес і пілатес. Розробила авторську систему тренувань з післяпологової реабілітації. З 2012 року веде персональні тренування. З 2016 по 2019 роки Марина Боржемська була постійним тренером найвагомішого проєкту країни «Зважені та щасливі». Допомагаючи людям із зайвою вагою правильно і ефективно худнути, наставниця успішно приводить багато команд до перемоги.

Хоч у самої Марини ніколи не було проблем із зайвою вагою, але їй завжди було важливо знати, як правильно допомагати людям. Для цього жінка їздила на конференції, навчалася, відвідувала курси з психології. Уміння спілкуватися з людьми як грамотний психолог — одне з ключових правил.

Марина полюбляє активний відпочинок із дітьми, читання книг (особливо з психології та мотивації), катання на ковзанах, гру у бадмінтон, плавання, боулінг, аквапарк, екстремальні види спорту.

Марина виховує двох дітей: Роберта і Олівію.

Діяльність на СТБ: «Все буде добре» — експерт, «Битва екстрасенсів» — зірковий експерт, «Зважені та щасливі»-6, «Зважені та щасливі»-7, «Зважені та щасливі»-8, «Зважені та щасливі»-9 — тренер, «Щасливі за 7 днів» — експерт.

Пріоритетами в житті Марина залишаються сім’я, діти, батьки. Хоче навчити дітей любити людей, навіть перехожих. Марина впевнена, що людина, яка несе позитив, робить радісними також і інших, адже всі люди народилися для того, щоб бути щасливими. Жінці важливо, щоб її діти поважали старість, цінували чужу працю і вміли працювати самі. Вважає, що той, хто важко працює, той дуже цінує свої зусилля, і в майбутньому він буде легше сприймати життя.

А у 2022 році Марина Боржемська стане ведучою нового мейковер-шоу «Щасливі за сім днів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: