На цих вихідних любителів активного відпочинку чекають музичний фестиваль на Трухановому острові, фермерський ярмарок і занурення в атмосферу культового фільму “Сніданок у Тіффані”.
Читайте також: звідки в Києві смог?
Фестиваль Hedonism
29-31 липня – пляж “Південний берег Києва” на Трухановому острові – 470 грн на три дні
Лайн-ап фестивалю включає Hot Chip, Lake People, Mari Cheba, Marcus Marr, Артем Пивоварів, Polygrim, Brunettes Shoot Blondes, Lakeway, Different Sides, Zapaska, Sinoptik, Neural Clan, Hindu, Myopia, Panivalkova, Atomic Simao, Dubdelight, Maiak, Cepasa Cape Cod, Blooms Corda, Nousinthis, Pavel Dovgal. Крім музичного фестивалю, на території пройде маркет DVYZH, де можна буде придбати одяг українських брендів.
28-31 липня – Труханів острів – безкоштовноНа фестивалі вас чекають уроки йоги і гри на музичних інструментах, а також майстер–класи з приготування вегетаріанських страв і хэндмейду. Плюс концерт і, звичайно ж, фуд–корти з традиційною індійською їжею.
Сніданок у Тіффані
30 липня – FILM.UA – 900 грн з особи для групи з 10 осіб
Під час гастрокиноманского подорожі на студію FILM.UA ви зможете на 100% зануритися в магію знімального процесу і дуже смачно провести вихідні. Це буде поїздка в стилі Холлі Голайтлі. Вас чекає легендарний «Сніданок у Тіффані», кінотеатр на 120 місць, закритий перегляд фільму, французький обід, екскурсія по кіностудії та подарунки від Гастро Клуб.
Читайте також: куди піти на вихідних – афіша заходів в Києві на 25-26 березня
Відкрите заняття Тайцзи–цигун
30 липня – Ботанічний сад, метро Університет – безкоштовно
Майстер поділиться своїм розумінням практики тайцзи і її використання в житті сучасної людини. Це буде розмова про Інь і Янь, про духовність і лицемірство, соціум та природу, рожеві окуляри та жорстоку реальність.