Я соромлюсь свого тіла

Артем Любченко

Недорозвинений палець нап руці

Від народження Артему заважає жити аномалія правої руки. Хлопчик зовсім не може рухати великим пальцем. Він не вміє нормально тримати, наприклад, ніж, тому що у нього відсутня хапальна функція. На консультації у лікаря мама Артема просила відновити її синові великий палець, однак хірург запевнив, що це неможливо. Єдине рішення ‒ це видалити перший палець, а другий ‒ вказівний ‒ переробити під великий, для того, щоб зберегти хапальну функцію та уникнути інвалідності. Однак погодитися на таку операцію дуже складно, адже сказати «так» ‒ значить, позбавити себе одного пальця.

Артем і його мама дуже довго сумнівалися, але все ж після роздумів погодилися на операцію. Лікування проходило в два етапи: спочатку хірурги видалили неробочий великий палець. А потім, через кілька місяців, переробили вказівний палець на великий.

Після тривалого відновлення Артем залишився задоволений тими змінами, які відбулися в його житті. І хоча у хлопчика на одній руці всього чотири пальці, але зате є хапальна функція. А це означає, що Артем тепер зможе відчути себе незалежною та самостійною людиною.

я соромлюсь свого тіла

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: