Выпуск 8 | 20.10.2019 | Сезон 6

Сьогодні в програмі Я соромлюсь свого тіла-6 випуск 8 від 20.10.2019 ми готові розповісти нові історії, які не залишать байдужими нікого. Цього разу на прийом до Людмили Шупенюк прийшла 20-річна Вікторія Макара з величезною пухлиною на спині, яка виросла за три роки. Лікарі, до яких зверталася дівчина раніше, поставили діагноз – нейрофіброматоз. Вікторія знає, цю хворобу неможливо вилікувати! Однак Людмила Шупенюк переконана: покращити стан здоров’я дівчини можна. Чи ризикнуть хірурги взятися за такий складний випадок?

А наступний пацієнт проєкту Я соромлюсь свого тіла 6 сезон 8 випуск мріє міцно стояти на власних ногах. У 14 років Ігор Бондарчук потрапив під потяг і залишився без кінцівок ніг. Щоб полегшити страждання хлопця під час ходи, лікарі вирішили виготовити для нього протези. Та під час звикання до устілок для формування культи у хлопця виникли ускладнення. Чи наважиться Ігор прийняти пропозицію лікарів та ампутувати ногу?

У новому випуску дивіться продовження гонитви за кожен сантиметр чоловічого щастя Геннадія Синявського та відчайдушної боротьби Віталія Шевченка. А також не пропустіть результати обстеження 8-річної Кароліни Сердюк! Більше дивіться в програмі Я соромлюсь свого тіла 6 сезон випуск 8 від 20.10.2019 на офіційному сайті СТБ.

Смотреть онлайн все выпуски Я соромлюсь свого тіла

Смотреть онлайн Я соромлюсь свого тіла 6 сезон выпуск 7 от 13.10.2019

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: