Талант-live

Враження випускниць Майстерні Вікторії Бессараб від навчання

Гример у наші дні – неймовірно затребуваний фахівець, адже без цього чарівника не обходиться практично жодна вистава, виступ артиста, учасника талант-шоу, зйомки фільмів або кліпів! Якщо ви завжди мріяли навчитися створенню такої краси, головний гример СТБ готова поділитися з вами своїми знаннями в Майстерні Вікторії Бессараб! А студенти, яким вже пощастило пройти навчання у досвідченого майстра, діляться своїми враженнями.

IMG_5598-03-12-16-11-23

Варто зазначити, що Майстерня головного гримера СТБ Вікторії Бессараб не так давно відзначила півроку свого існування, отримавши за цей невеликий період часу масу позитивних відгуків натхнених учениць. Багато з них не просто отримали цінні знання та вміння, а й кардинально змінили своє життя!

Дізнавшись про набір у Майстерню Вікторії Бессараб з соцмереж, Ксенія не змогла втриматися, адже ця ідея відвідувала її давно! Еколог за освітою вирішила змінити сферу діяльності не просто так: «Від роботи хочеться отримувати не тільки матеріальні блага, але і моральне задоволення, еколог – не моє покликання! Звичайно, на навчанні виходило не все відразу, але це та сфера, яку можна постійно освоювати та вдосконалюватися».

IMG_5601-03-12-16-11-23

Ксенія у процесі роботи

Читайте також: Як змінилося життя випускниць Майстерні Вікторії Бессараб?

IMG_5607-03-12-16-11-23

Ксенія у процесі роботи

Ксенія не тільки освоїла професію, про яку завжди мріяла, але і отримала роботу на одному з кращих телеканалів країни: «На щастя, після навчання, мені пощастило отримати і роботу на СТБ, у фантастичному шоу «Дім таємничих пригод». Звичайно, це відрізнялося від школи, я зіткнулася не тільки з макіяжем, але і з гримом, малюванням казкових персонажів, це щось кардинально нове, це так цікаво!».

IMG_5807-03-12-16-11-23

Також успішна випускниця школи поділилася і своїми побажаннями майбутнім учням: «Звичайно, якщо є бажання і внутрішнє відчуття, варто йти на навчання до Вікторії Бессараб. Але найголовніше, що це саме те місце, з якого треба почати, саме тут ви отримаєте те, навіщо сюди прийшли!».

Ще одна випускниця Майстерні Марія Пащенко чесно зізналася, що завжди відчувала потяг до макіяжу, у першу чергу для себе. Згодом дівчина вирішила, що було б здорово перетворити те, що завжди подобалося, на професію, і їй це вдалося:

«Зателефонувавши до Майстерні, я отримала дуже кваліфіковану допомогу з усіх моїх питань, і я відразу записалася! Заняття проходили дуже цікаво, мені дали базу, яку необхідно знати не тільки візажистам, але і кожній дівчині. Дуже цікаво, що на заняття підбираються моделі різних типажів зовнішності, можна відпрацювати найрізноманітніші техніки. Викладачі – просто вищий клас, абсолютно позитивні враження!», – розповідає Марія.

IMG_5604-03-12-16-11-23

«Це дуже хороше вкладення у себе, навіть якщо не вийде з роботою візажиста, ви підвищуєте рівень щоденного макіяжу, це робота над собою, яка завжди необхідна», – переконана дівчина.

Пам’ятайте, що у Майстерні Вікторії Бессараб ви можете вибрати курс, який підійде саме вам!

Щоб дізнатися деталі, телефонуйте за номером +38 (067) 690-26-10, або пишіть на email: misternyabessarab@gmail.com 
Для попереднього запису, заповніть анкету.

Читайте також