Талант-live

Як змінилося життя випускниць Майстерні Вікторії Бессараб?

З моменту відкриття Майстерні головного гримера СТБ Вікторії Бессараб пройшло лише півроку, але ми вже можемо поділитися з вами першими позитивними результатами! Більше за 70 осіб за цей період не тільки отримали цінні знання та професійні навички, а й отримали нову професію, а найстараннішим учням пощастило стати частиною дружної команди СТБ!

Вікторія Бессараб - головний художник-гример СТБ

Вікторія Бессараб – головний художник-гример СТБ

Навчання у Майстерні Вікторії Бессараб – це унікальна можливість перейняти досвід кращих художників-гримерів українського телебачення, адже викладачі школи створюють образи зірок і учасників найпопулярніших шоу нашої країни: «Х-Фактор», «Танцюють всі!», «Україна має талант», проектів «Холостяк», «Супермодель по-українськи» і багатьох інших! Крім того, це майстри з великим досвідом, які допомагають не тільки отримати базу знань, але і розкрити власний стиль та творчий потенціал! Переконавшись у цьому на власному досвіді, успішні випускниці Майстерні поділилися своїми враженнями і з нами!

«Коли я почала навчання у Майстерні головного гримера СТБ Вікторії Бессараб, відразу відчула, що я на своєму місці, адже в школі така творча атмосфера! Звичайно, не відразу все виходило, перший макіяж не був ідеальним, але раз за разом все стало на свої місця» – ділиться враженнями випускниця Майстерні Марина Коцовська.

IMG_8669

Варто зазначити, що робота гримера – абсолютно новий етап у житті дівчини, адже до цього вона працювала тільки на офісних посадах. Сама Марина коментує кардинальні зміни однозначно: «У порівнянні з тим, що у мене було раніше, кабінетні й офісні роботи, це небо і земля, туди я не повернуся точно!». 

Марина в процесі роботи

Марина в процесі роботи

Після навчання у досвідченого майстра з 14-річним досвідом Вікторії Бессараб, успішно пройшовши етапи кастингів, Марина отримала роботу в фантастичному шоу «Дім таємничих пригод»: «Звичайно, не можу сказати, що відразу мені було легко, адже це не просто макіяж, а грим – це вперше для мене, але я в захваті! Це та робота, яка мені подобається, на яку мені хочеться приходити!». Більш того, на цьому Марина не зупинилася, продовживши навчання в Майстерні на курсі пластичного гриму!

IMG_7905

Варто відзначити, що вчителем з пластичного гриму Вікторії Бессараб був Шеннон Шиа, який працював у фільмах «Парк Юрського періоду», «Термінатор», «Спайдермен». Вікторія стала першою представницею України, яка проходила навчання в Cinema Makeup School – одній з найкращих шкіл Голлівуду. І першою в Україні застосувала його на практиці під час роботи з акторами шоу «Вартові мрій», яке всю зиму успішно радувало глядачів у «Концерт-Холі ВДНГ»!

Своїми враженнями поділилася ще одна випускниця Майстерні Вікторії Бессараб Піменова Олена, життя якої змінилася до невпізнання!

Піменова Олена - випускниця Майстерні Вікторії Бессараб

Піменова Олена – випускниця Майстерні Вікторії Бессараб

«Я ніколи взагалі пензлі в руках не тримала, в житті теж фарбуюся мало, тому спочатку не було легко, все абсолютно нове. Мені дуже сподобалося навчання в школі, чудові викладачі, дуже доступно все пояснювали, хороша косметика, я б хотіла ще вчитися і вчитися!» – розповідає Олена.

14523027_647773862066260_3108994595036671819_n

Одна з робіт Олени

Олена – найдоросліша випускниця школи! У свої 50 років мати трьох дітей, яка завжди мріяла нести в світ красу, не тільки пройшла два курси в Майстерні Вікторії Бессарб (базовий курс і моделювання зачісок), але і отримала роботу на телеканалі СТБ: «Я дуже хотіла працювати. Пройшла кастинг і влаштувалася виїзним гримером на проектах телеканалу. Працювати дуже цікаво, але графік, звичайно, інтенсивний. Мені дуже хотілося показати дітям і друзям, що якщо ти чогось хочеш – тобі допомагає весь всесвіт, адже далеко не всі вірили, що в такому віці можна отримати роботу».

Пименова

Одна з робіт Олени

«Коли ти йдеш і робиш те, що тобі подобається, це завжди приємно. Тому якщо ви відчуваєте, що це ваше, обов’язково йдіть на навчання!» – бажає всім Олена. Крім того, майстриня планує також відправитися за новими знаннями, пізнавши всі тонкощі гриму кіно і телебачення, а також фантастичного пластичного гриму!

Життя ще однієї випускниці Майстерні головного гримера СТБ стало зовсім іншим: «Раніше я ніколи не займалася макіяжем, але завжди мріяла. Вивчала туристичний бізнес, а тепер почала робити те, що завжди хотіла! Після навчання я потрапила до штату співробітників СТБ, графік дуже насичений, але мені подобається» – розповідає Ульяницька Аеліта.

15085695_1327280880664149_3432136630519691544_n

Ульяницька Аеліта – випускниця Майстерні Вікторії Бессараб

«Я вважаю, саме навчання в Майстерні у Віки – це великий крок, перша сходинка, щоб потім просуватися у цій сфері. Навіть якщо ти закінчив школу, але не працюєш на СТБ, навчання саме в цій школі дасть дуже великий «+» – запевняє Аеліта.

Пам’ятайте, що в Майстерні Вікторії Бессараб ви можете здійснити і свою мрію, отримавши професійні знання від кращих гримерів України, розкривши свій творчий потенціал і, можливо, навіть отримавши роботу на одному з кращих телеканалів країни!

Щоб дізнатися деталі, телефонуйте за номером (067) 690-26-10, або пишіть на email: misternyabessarab@gmail.com

Для попереднього запису, заповніть анкету.

Читайте також