Україна має талант
Наталія Лебердюк
і Денис Матросов

На «Україна має талант»-2021 Наталія Лебердюк і Денис Матросов із Києва малювали картину світлом. Вони зобразили весь біль Чорнобильської катастрофи і показали новий вид мистецтва. 

«Коли сталася ця трагедія, я була зовсім маленька, мені було 2 місяці. А татові довелося поїхати на ліквідацію. Він розповідав, що це було жахливо: нікому нічого не розказували про радіацію, ніхто не переймався тим, що вдома на них чекають діти…», — згадує Наталія Лебердюк.

«Україна має талант»-2021 — це шанс для митців познайомити глядачів із цим видом творчості, щоб їм відгукнулася ця історія, та закликати світ бути кращим.

Україна має талант 2021 1 випуск – дивитись онлайн новий сезон

Наталя Лебердюк та Денис Матросов

Після виступу Ксенія Мішина зізналася, що їй було важко на таке дивитися:

«Дякую, що ви ще раз нагадали нам цю історію. Вона назавжди залишиться у пам’яті мільйонів. Це великий талант! Складно навіть говорити — у саме серце б’є»

Емоції переповнювали і Євгена Кота:

«Це настільки відверто було від вас! Хоча не бачив ваших облич, я відчував вас. А зараз я бачу у ваших очах чесність і дякую вам за це»

Наталя Лебердюк та Денис Матросов

«Ви маєте неабиякий талант! Це не тільки малювання світлом на полотні! Вам вдалося розбудити в людях щось таке глибинне і витягнути це назовні. Це був сильний номер, і ми не будемо з колегами обговорювати ваш талант, говорити “так” чи “ні”, тому що ви — у фіналі!» — розчулився Сергій Притула і натиснув першу Золоту кнопку!

Video: Наталія Лебердюк і Денис Матросов

Наталія Лебердюк і Денис Матросов - фіналісти Україна має талант 2021. Інформація про фіналістів Україна має талант 2021 художників Наталію Лебердюк і Дениса Матросова