Сюрприз, сюрприз!

Юрій Міхеєв

Герой: Юрій Міхеєв

Хто висуває героя: Олександр Іскра, друг

Історія: Юрію Міхеєву 58 років. У 2017 році чоловік добровольцем відправився в зону АТО. Через поважний вік його не призивали, але він не міг спокійно дивитися, як гинуть молоді хлопці. Навесні, під час одного із завдань, Юрій – старшина розвідгрупи, врятував свого давнього друга – військового лікаря Олександра Іскру, з яким познайомився ще в 1985-му році в Афганістані. Тоді, жертвуючи своїм життям, Олександр врятував Юрія – проніс 2 км під обстрілами до вертольота. Як досвідчений лікар, Олександр розумів, що рани Юрія були смертельними, і все ж вирішив ризикнути. Після того, що сталося товариші на довгий час втратили зв’язок.

Тільки у 2017 році їм знову вдалося зустрітися. І знову на війні. Вони не впізнали один одного при першій зустрічі. Але, розговорившись, були шоковані несподіваною зустріччю. 11 травня 2017 року, коли Олександр допомагав пораненому бійцю, поруч вибухнула міна ворога. Юрій знаходився неподалік і як тільки почув вибух, кинувся на допомогу, прикривши друга своїм тілом. Олександр отримав легку контузію, а ось Юрія так посікло осколками, що після отриманих травм він не виходив з коми вісім днів. Зараз на одне око повністю осліп, друге бачить лише на 50%, катастрофічно погіршився слух. Олександр Іскра після інциденту так і не повернувся додому, продовжує допомагати хлопцям на фронті. З 11 травня друзі ще не бачилися.

Сюрприз: мрія героїчних українців – зустрітися. Але вони і уявити не могли, що їх очікують сюрпризи в рази більше. Що це було – дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: