Сюрприз, сюрприз!

Рамітта

Героїня: Рамітта

Історія: Рамітта приїхали з далекої Йорданії, щоб розшукати близьку серцю людину – свою маму. Про українське коріння дівчина дізналася випадково. Дитинство героїня «Сюрприз, сюрприз!» провела у бабусі. У шість років побачила в документах графу з місцем народження – Україна. Тоді батьки переконали дитину, що це безглузда помилка.

У 13 років вона повторно повернулася до запитання. При оформленні документів місцем народження вказали Україну. Цього разу батькам довелося поясняти. Тоді тато розповів дочці, що її рідна мати українка. За його словами, життя в Йорданії давалася Олені важко, тому вона вирушила на батьківщину. Пошуки близької людини Рамітта почала після заміжжя. Мохаммед підтримав дружину, захотів, щоб кохана розшукала своє коріння і заповнила порожнечу, яка мучила її довгі роки. Спершу пара спробувала розшукати Олену в соціальних мережах, але півроку пошуків виявилися марними.

Сюрприз: найдобріший проект країни допоміг возз’єднатися Рамітті з бабусею і дідусем. Але чому кожен член сім’ї розповідає свою версію того, що сталося 22 роки тому? І чи вдалося знайти маму дівчини? Дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: