Сюрприз, сюрприз!

Наталя Рець

Героїня: Наталя Рець

Історія: донька з чоловіком подарували героїні проекту Наталії Рець цуценя лабрадора-ретривера. З цього моменту Наталя захопилася вивченням особливостей породи і доглядом за ретриверами. Регулярно спілкуючись на форумі, знайшла однодумців і організувала з ними згуртовану команду з допомоги у пошуку домашніх породистих собак (загубилися, захворіли, потребують нового будинку, в захисті, пошук і повернення тварин з Луганська, Донецька, Криму і навіть Туреччини т.п. ).

Згодом ініціативна група зайнялася не тільки породою ретривер, а й пошуком будь-яких зниклих домашніх тварин. Домашні собаки швидко гинуть без допомоги опинившись на вулиці, вони не вміють захищатися і не вміють видобувати їжу. У 2014 році допомагали в евакуації донецького дельфінарію, переправляли корів і кіз, що залишилися на окупованій території. Група стала називатися «Ретріверкоманда Плюс».

Допомогу надають безкоштовно: пошук тварини, лікування, оплата перетримки собак, повернення загублених тварин – безкоштовні. Всі витрати беруть на себе члени організації, оперативно збирають потрібну суму. Сама Наталя взяла в свій приватний будинок для постійного проживання п’ять собак (всього 6). Дочка і чоловік жінки активно їй допомагають: займаються перевезенням, перетримуванням і моніторять умови утримання влаштованих тварин. При необхідності через два тижні, якщо нова сім’я належним чином не справляється з усиновленою твариною – забирають назад і шукають кращих господарів.

У соціальних мережах є сторінки «Ретріверкоманда +» і «Загубилася, знайдена собака в Україні» де можна оперативно подати заявку з фото (втраченої або знайденої тварини). Серед членів «Ретріверкоманди Плюс» – юристи, перукарі, менеджери, банкіри і домогосподарки (всього 9 чоловік-активістів). Всі об’єднані спільним інтересом і метою – допомогти домашнім тваринам, яким не вижити без людини.

Сюрприз: в студії проекту жінку з великим серцем очікували зворушливі сюрпризи. Що це було – дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: