Сюрприз, сюрприз!

Настя Фетисова та Мирослав Тукаш

Герої: Настя Фетисова та Мирослав Тукаш

Історія: «Сюрприз, сюрприз!» називають найдобрішим проектом недарма. У фінальному випуску шоу в цьому переконалася вся Україна. Гостями студії стали Настя та Мирослав, які не знайомі один з одним, але об’єднані смертельним діагнозом. Вони не вчинили героїчних вчинків, але гостро потребували допомоги небайдужих. Найстрашніше ускладнення при їх захворюванні – раптова зупинка серця. Так, серце 17-річного Мирослава вже припиняло битися на п’ять хвилин, з другою зупинкою організм не впорається.

І Мирослав, і Настя мріють про подорожі, але головне з бажань – просто жити. «Коли ти відходиш від наркозу та розумієш, що операцію вже зробили, і ти не померла під час неї – це найяскравіше враження», – розповідає Настя. У постійному страху живуть і батьки молодих людей, адже розуміють, що життя дітей висить на волосині.

Єдиний порятунок для тяжкохворих – поставити спеціальний дефібрилятор. Пристрій імплантується в організм, а якщо відбувається зупинка серця, дає розряд і орган запускається. Правда, коштує він чимало – близько 200 000 тисяч. Для сімей героїв «Сюрприз, сюрприз!» ця сума залишається непідйомною.

Також в студії опинилися гості, які вже не перший рік живуть з пристроєм – Ольга і Настя. Більш того, прилад встиг врятувати їм життя. Мати трьох дітей Ольга, наприклад, пережила дві зупинки серця. На жаль, є нюанс, з кожним запуском органу, заряд приладу зменшується, потрібна заміна деталей. Ця маніпуляція також коштовна. Найбільше жінки мріють побачити, як ростуть їхні діти. Заряду їх приладів вистачить на півроку-рік, що робити далі Ольга і Настя не уявляють.

Сюрприз: кожний з чотирьох гостей отримав сюрприз, який подарував впевненість у завтрашньому дні. Дізнайтеся детальніше ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: