Сюрприз, сюрприз!

Андрій Закалюк

Герой: Андрій Закалюк

Хто висуває героя: Іра Ковальчук – учениця, для якої Андрій став опікуном

Історія: три роки тому вчитель історії Андрій Закалюк залишив роботу у школі №28 і очолив Львівську загальноосвітню школу-інтернат №2. Крім дітей-сиріт, тут навчаються діти з багатодітних, малозабезпечених і складних сімей та діти, позбавлені батьківського піклування.

Як кажуть самі вихованці, їх дуже здивувало, що новий директор почав роботу у інтернаті не з ремонту, а з того, що особисто познайомився з кожним учнем, вник у його проблеми і надав кожному моральну підтримку. По завершені трьох років, більшість дітей без сорому називають його «татом». Для одного зі своїх випускників Андрій став хрещеним батьком, а над ученицею Іриною взяв опіку. Андрій не просто змінив світогляд дітей, змусивши їх повірити у себе, а й невпинно працює над розвитком учнів:

– своїми силами організовує походи у гори (виступаючи при цьому гідом);

– розвиває у школі футбол. І, хоча з дітьми займається тренер, Андрій не соромиться і сам пограти з учнями.

Також величезним досягненням нового директора стало те, що він змінив систему управління у своєму навчальному закладі. За його ініціативою було створено учнівський парламент, який на рівні з учительським складом приймає всі рішення щодо інтернату. Завдяки цьому діти постійно залучені у процес життєдіяльності інтернату, вони відчувають себе потрібними, повноцінними членами суспільства. Чого не було раніше.

Сюрприз: чоловіка з добрим серцем чекав один з найбільш зворушливих сюрпризів цієї осені. Що це було – дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: