Випуск 36 | 04.06.2020 | Сезон 1

У сімейному реаліті Супермама 36 випуск від 04.06.2020 настав момент, якого ви чекали найбільше, – знайомство із селебріті шоу Х-фактор 8 сезон та Мастер Шеф 9 сезон Альоною Нікуліною. Зіркова касирка Києва вже підкорила серця суддів вокального та кулінарного шоу своїми талантами. Але чи вдалося їй отримати титул Супермама 1 сезон завдяки материнській турботі про 11-річного сина Артема? Дізнайтеся просто зараз!

Мам-контроль вирішив трохи відпочити від епатажної Альони та запросити її разом із сином у хореографічну студію. Пам’ятаєте, на першій зустрічі мама-касирка розхвалила танцювальні вміння Артема? Ось і делегація мам вирішила перевірити на практиці слова народної зірки. Однак не встиг хлопець станцювати хіп-хоп, як Альона почала шоу Україна має таланти! Танці, співи, декламування віршів… Схоже, мама вирішила підкорювати конкуренток тільки своїми вміннями. Однак вони не те що не оцінили її старань, а ще й добряче посміялися з неї. Здається, Альона сплутала шоу…

Дивіться онлайн проєкт Супермама 36 випуск від 04.06.2020 та дізнайтеся, чому зіркова касирка не запросила суперниць до своєї квартири.

Дивіться онлайн Супермама 35 випуск ефір від 03.06.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: