Неймовірна правда про зірок

Емма Уотсон залишилася без бойфренда

Західні ЗМІ повідомляють, що зірка фільму «Гаррі Поттер» знову одна. Нещодавно Емма Уотсон розлучилася зі своїм хлопцем Меттью Дженні через щільний графік, який заважав молодим розвивати стосунки.

Друзі пари стверджують, що Емма і Меттью все одно залишилися друзями. Нагадаємо кохання між 24-річною актрисою і 22-річним регбістом почалося рік тому. Закохані намагалися подолати випробування розлукою, але у них, на жаль, це не вийшло.

Зараз Уотсон знімається у фільмі Флоріана Галленбергер «Колонія». Політичний трилер – це новий жанр для молодої актриси. Серед локацій зйомок – Люксембург, Мюнхен, Берлін і Латинська Америка.

Варто зазначити, що особисте життя виконавиці ролі Герміони не можна назвати бурхливим. В одному з інтерв’ю дівчина зізналася, що під час зйомок в «Гаррі Поттері» була закохана в колегу Тома Фелтона. Пізніше Емма два роки зустрічалася з аспірантом Оксфордського університету Уіллом Адамовичем, а в 2013-му році познайомилася з Меттью Дженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Японії хочуть заборонити фільм Анджеліни Джолі

Эмма Уотсон осталась без бойфренда

Эмма Уотсон залишилась без бойфренда

Читайте також