У кожного свій обман | 28.08.2020 | 2020

Дивіться онлайн новий серіал СТБ У кожного свій обман! Гостросюжетна мелодрама покаже історію Лізи Лапшиної – лікарки-акушерки, яка займається найкращою справою у світі, – дає можливість жінкам стати матерями. Та попри те, що в пологовому вона з усіх сил намагається зробити кожну пацієнтку по-справжньому щасливою, себе вона не може потішити. Головна героїня серіалу У кожного свій обман (2020) має люблячого чоловіка, але ніколи не зможе відчути себе матір’ю, адже через вроджену ваду серця Ліза не може виносити дитину. Про хворобу Лапшиної знають усі, зокрема й головний лікар пологового будинку, який прагне доручити Лізі керівну посаду. Попри її талант і професіоналізм, він ніяк не може наважитися це зробити через стан здоров’я жінки. Ще більшого душевного болю Лізі Лапшиній завдала неприємна новина про її чоловіка Олексія, який таємничо зник під час відрядження. Правоохоронці повідомили жінці, вони знайшли його автомобіль у річці, але тіло – ні! Що сталося з чоловіком? І що приховано за його неочікуваним зникненням? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн усі серії мелодрами У кожного свій обман на сайті СТБ.

У ролях: Ольга Павловець, Дмитро Пчела, Анастасія Чепелюк, Сергій Радченко, Ірина Калашнікова, Ігор Рубашкін, Анастасія Метешко, Тимур Ібраімов.

Режисер: Анатолій Матешко
Сценарист: Марія Рождественська
Оператор: Артем Васильєв
Художник: Володимир Лисак
Продюсери: Дмитро Кицай, Катерина Шевелюк, Людмила Семчук, Олег Рогожа, Іларіон Павлюк, Володимир Рибась, Армен Тер-Аванесов
Кількість серій: 12

Дивіться також серіал Ніщо не трапляється двічі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.