Одне серце на двох | 28.12.2020 | Сезон 1

Дивіться онлайн серіал СТБ Одне серце на двох! Головна героїня Рита – молода і успішна жінка, у якої є коханий чоловік і улюблена робота. Єдине, чого не вистачає подружжю для щастя, – дітей. Через вроджену ваду серця Маргариті не можна вагітніти, тому жити повноцінним життям вона зможе лише після пересадки хворого органу. Проте героїня не втрачає надії стати матір’ю і звертається за консультацією до лікарів. Результат позапланового огляду приголомшує: стан Рити критичний і донор серця потрібен негайно… відлік йде на дні.

У мелодрамі Одне серце на двох Маргарита в один момент втрачає все: престижну роботу, усі заощадження і чоловіка. Рита дізнається, що Ігор зраджує її, а його коханка вагітна від нього. Від цієї новини героїню забирає швидка. У цю саму лікарню привозять пацієнтку після ДТП. Жінка отримала травми головного мозку, несумісні з життям, проте вона може стати донором серця для Рити. Операція проходить вдало, проте після наркозу Маргарита прокидається зовсім іншою людиною. Вона виганяє чоловіка-зрадника, влаштовується на нову роботу та готує помсту колишньому роботодавцю, який дуже негарно з нею вчинив.

Щоночі героїні серіалу Одне серце на двох сняться тривожні сни, тому вона вирішує розшукати родичів свого донора. Знайомство з Кирилом і його дітьми перевертає її світ з ніг на голову, і Рита розуміє, що закохалася в чоловіка. Та чи зможе Кирило покохати ту, у якій б’ється серце його колишньої дружини? Не пропустіть зворушливу історію – дивіться онлайн мелодраму Одне серце на двох на сайті телеканалу СТБ!

В ролях: Віра Шпак, Олексій Морозов, Анна Іванова, Гордій Дзюбинський, Віктор Сарайкін, Костянтин Войтенко, Світлана Зельбет, Наталя Калатай

Режисер: Роман Бровко
Кількість серій: 4

Дивіться також серіал: Двоє над прірвою

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.