Зоя | 21.08.2020 | 2020

На СТБ триває серіал Зоя. Серія 4 від 18.08.2020 вже доступна для перегляду.

Найкращий юрист року і неперевершений борець з корупцією Ірина Сергіївна Кулик продовжує збирати лаври на прокурорському терені. Її мати, Тамара Михайлівна, неймовірно щаслива успіхам доньки. Ось тільки побоюється прийдешньої зустрічі Ірини з колишнім нареченим Олегом Довженком, який днями повинен вийти з в’язниці. Всі ці п’ять років Тамара Михайлівна намагалася пояснити дочці, що «цей злочинець» зовсім не пара для такої талановитої та перспективної дівчини. Та чи вдалося це втовкмачити в голову скритної доньки, Тамара Михайлівна так і не знала.

Ірина ж всі ці роки, крім улюбленої роботи, займалася лікуванням і реабілітацією Марії Іванівни – мами увязненого Олега Довженка, яка ледве пережила інсульт після всіх бід любого сина. За весь час перебування в різних оздоровчих санаторіях, мама Олега жодного разу не подякувала «турботливій невістці». Вона знала – її єдиний син зобов’язаний в’язницею саме Ірині. Це ЇЇ вину він взяв на себе, це ЇЇ гріх відняв у нього п’ять років молодості!

Тільки переступивши поріг рідного дому після всіх лікарень і санаторіїв, Марія Іванівна заявляє своїй «майже» невістці Ірині, що відновить добре ім’я свого сина і публічно викриє справжнього вбивцю Василя Семенова. Своєю поведінкою Ірина підтверджує всі здогадки нещасної жінки та в люті заявляє їй, що «у такому випадку» буде змушена захищатися. Збираючись назавжди покинути будинок «цієї невдячної старої» Ірина бачить, як Марії Іванівні стає погано. Бідна жінка, благаючи про допомогу, хапає за руки Ірину, зриває з неї годинник (пам’ятний подарунок Олега Довженка) і падає без свідомості на підлогу. Прокурор Кулик виходить з квартири, залишивши в ній вмираючу Марію Іванівну, яка так мріяла зустріти сьогодні свого сина з в’язниці…

Тим часом всі представники корпорації Новинських-group отримують повістки з прокуратури, підписані кращим юристом року – Іриною Кулик. Щоб зам’яти цю «справу проти Новинських» і вберегти від чуток чесне ім’я всієї династії, Олександра Іванівна вирішує переманити Ірину Кулик на свою сторону та долучити її до сімейного бізнесу. Дізнавшись про рішення матері, Зоя Новинська вирішує зробити все по-своєму. Досі одержима помстою за смерть коханого, вона вирішує спустити на землю успішного прокурора Ірину Кулик, відібрати у неї запаморочливу кар’єру та позбавити її будь-якої роботи.

Чим закінчиться черговий раунд жіночої війни – дивіться у продовженні серіалу Зоя в серії 4 від 18.08.2020.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Зоя

Дивитися онлайн серіал Зоя – 5 серія від 19.08.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.