Зоя | 21.08.2020 | 2020

Серіал Зоя серія 5 від 19.08.2020 вже на сайті СТБ!

Сьогодні ви побачите результати підступних діянь Зої Новинської, яка таки домоглася, щоб неугодну їй Ірину Кулик «попросили» з прокуратури. Але мстива «принцеса» не врахувала, що в династії Новинських всім керує справжня «королева»! І що її мати, Олександра Іванівна, вже пригріла екс-прокурора Ірину Кулик в юридичному відділі Будинку мод.

Тим часом Олег Довженко, зломлений раптовою смертю матері та розчарований поведінкою своєї екс-нареченої, намагається хоч якось налагодити своє життя. У квартирі своєї померлої матері він відновлює роботу ательє й обіцяє собі здійснити все те, про що мріяв до ув’язнення. Будучи абсолютно не винним у смерті байкера Василя Семенова, Олег Довженко вирішує піклуватися про одиноку матір загиблого, розуміючи, як їй весь цей час було важко. І для цього хлопець починає ще більш старанно працювати. Незабаром тепер уже на помітне ательє Олега Довженка звертають увагу і поціновувачі «легкої наживи» – банда рекетирів …

Про цей напад вимагачів дізнається і Зоя Новинська, яка ні на день не припиняє стеження за Олегом Довженком. Жага помсти й досі не дає спокою дівчині. Вона впевнена, що ті 5 років, які відсидів Довженко – занадто мала плата за вбивство її коханого Васьки. І цей негідник повинен страждати все своє життя! І тільки від її рук, а не від якихось там рекетирів!

Кинувши все, Зоя Новинська мчить до Олега Довженка. Але не для того, щоб врятувати ворога від жорстокого нападу. А для того, щоб повідомити «вбивці», що відтепер його будинок і ательє належить їй.

І поки Зоя повністю поглинена своєю помстою, Ірина Кулик починає нову гру. Як юрист Будинку мод і відданий працівник компанії Новинських, вона намагається якомога частіше потрапляти на очі чоловікові Зої. Її відверті бесіди з Антоном Приваловим не проходять даремно. Незабаром, Антон вирішує розірвати шлюб з колись коханою дружиною і будь-які відносини з династією Новинських. Але хитра Ірина Кулик пропонує йому вчинити по-іншому…

Чим закінчиться сьогоднішній день для наших героїв – дізнайтеся в 5 серії мелодрами Зоя від 19.08.2020.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Зоя

Дивитися онлайн серіал Зоя – 6 серія від 19.08.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.