Зоя | 21.08.2020 | 2020

Дивіться онлайн серіал Зоя серію 3 від 18.08.2020 на офіційному сайті СТБ!

Сьогодні ви станете свідками одруження шалено закоханого Антона Привалова і глибоко нещасної Зої Новинської. Змусивши свою єдину дочку укласти цей шлюб, Олександра Іванівна ставить ще кілька умов. Вона обіцяє віддати Зої в управління Будинок мод – одне з кращих бізнес-дітищ компанії Новинських-group – але тільки якщо дочка буде зразковою невісткою для Привалових. А після народження Богдана – маленького спадкоємця великої династії Новинських – Зоя зобов’язана зберігати таємницю «батьківства» і нізащо не показувати дитину його рідній бабусі Людмилі Андріївні Семеновій.

Тим часом в міському пологовому будинку після важких пологів приходить до тями Ірина Кулик. Мама зі сльозами на очах повідомляє породіллі, що дитину врятувати не вдалося і крихітна донька Ірини померла, ледь з’явившись на світ. Користуючись тим, що трапилося, Тамара Михайлівна Кулик поспішає написати ув’язненому Олегу Довженку звісточку, і просить «залишити її дочку в спокої, щоб та швидше змогла оговтатися від горя»…

Не забуваючи про свою головну мету – помсту за смерть коханого Василя Семенова – Зоя Новинська продовжує регулярно довідуватися про справи ув’язненого Олега Довженка. Дізнавшись, що «цей вбивця» зовсім скоро може вийти на свободу, Зоя вирішує виправити ситуацію вже випробуваним методом – силами прокурора Ірини Кулик.

Чи зможе Ірина відмовити «багатій принцесі»? Чи й цього разу зрадить коханого заради обіцяних успіхів у прокурорській кар’єрі? Дивіться онлайн серіал Зоя. Серія 3 від 18.08.2020 обіцяє бути дуже цікавою!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Зоя

Дивитися онлайн серіал Зоя – 4 серія від 18.08.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.