Зоя | 21.08.2020 | 2020

Дивіться онлайн продовження серіалу Зоя. 2 серія від 17.08.2020 вже на сайті СТБ!

Сьогодні перспективний юрист Ірина Сергіївна Кулик отримає від начальства свою першу справу з позначкою «на особливому контролі». Справу про смертельну ДТП, яка сталася напередодні на проспекті Науки і забрала життя молодого байкера Василя Семенова. Справу про смертельну ДТП, в якій власник машини Олег Довженко зник з місця злочину…

Дізнавшись, з чим їй доведеться працювати, Ірина вирішує зізнатися своєму нареченому Олегу Довженку в тому, що трапилося в той злощасний вечір і як насправді вона «пошкодила» його машину. Щоб уберегти вагітну наречену від покарання, Олег приймає рішення взяти її вину на себе і зізнатися в ненавмисному вбивстві байкера Семенова. Разом закохані вирішують, що єдиний варіант порятунку для них обох – прикинутися незнайомими та спробувати домогтися для Олега мінімального покарання.

Тим часом Зоя Новинська намагається прийти в себе після смерті коханого Васьки. Мама дівчини вирішує, що це найкращий момент, щоб влаштувати особисте життя доньки по давно вготованому плану. Знаючи, що Зоя не пошкодує ніяких грошей, щоб розібратися в загибелі свого нареченого, Олександра Іванівна Новинська блокує всі рахунки дочки, щоб змусити її вийти заміж за успішного Антона Привалова. І план матері спрацьовує…

Використовуючи всі свої зв’язки та гроші новоспеченого багатого жениха, Зоя дізнається подробиці жахливої ​​ДТП, яка перевернула її життя. Розбита горем дівчина ставить за мету будь-що помститися за смерть коханого Васьки. Навіть не підозрюючи, що в той фатальний вечір за кермом машини був зовсім не Олег Довженко, а його вагітна наречена, Зоя вирішує жорстоко покарати «вбивцю». Вона просить своїх людей встановити стеження за всіма, хто веде цю справу, і незабаром одержує фотозвіт про особисті зустрічі прокурора Ірини Кулик і підсудного Олега Довженка. Перед початком судового засідання Зоя показує Ірині папку з компроматом, в обмін на який вимагає максимальний термін ув’язнення для винуватця ДТП.

Що зробить Ірина Кулик: проігнорує погрози Зої Новинської та ризикне своєю кар’єрою, чи відправить свого коханого за ґрати на довгих 5 років?

Дізнайтеся всі подробиці в серіалі Зоя в серії 2 від 17.08.2020.

Дивитися онлайн всі серії серіалу Зоя

Дивитися онлайн серіал Зоя – 3 серія від 18.08.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.