Зоя | 21.08.2020 | 2020

Телеканал СТБ представляє новий мелодраматичний серіал Зоя. 1 серія від 17.08.2020 познайомить всіх глядачів з чарівною головною героїнею – Зоєю Олександрівною Новинською. Дівчині пощастило народитися в найбагатшій династії міста, навчатися в найкрутішому виші країни та закохатися в найкрасивішого хлопця в усьому світі! Щаслива і безтурботна Зоя мріє познайомити коханого Ваську зі своєю мамою, розповісти рідним про свою вагітність, майбутнє весілля та грандіозні плани на майбутнє. А щоб не шокувати всіх близьких новиною про прийдешні події, Зоя вирішує як слід підготувати свою матір до зустрічі з майбутнім зятем. Але з перших же секунд розмова матері та доньки перетворюється на грандіозний скандал! Олександра Іванівна Новинська заявляє, що не потерпить у своєму домі «нікчемного байкера»! І що навіть мови не може йти про знайомство Василя Семенова з Новинськими, не те що про майбутнє родичання! Тим більше, Олександра Іванівна вже давно підібрала Зої вигідну партію! І встигла пообіцяти віце-прем’єр-міністру Привалову віддати свою єдину дочку заміж за його сина Антона. Почувши це, Зоя вирішує назавжди покинути рідний дім і, всупереч усім домовленостям матері, продовжити свої стосунки з коханим Ваською. Зателефонувавши нареченому, дівчина відправляється чекати коханого в «їхньому затишному містечку».

Тим часом ще одній героїні серіалу Зоя – Ірині Сергіївні Кулик – вдається здійснити всі свої заповітні мрії. Вона влаштовується на роботу в прокуратуру і погоджується вийти заміж за батька своєї майбутньої дитини – Олега Довженка. Пізнього дощового вечора, після першого робочого дня, дівчина мчить до коханого, щоб відсвяткувати заручини. Ірина ледь встигає помітити байкера, який на шаленій швидкості мчить їй назустріч. Не встигнувши загальмувати, вона збиває хлопця і їде з місця злочину…

Нічого не сказавши про те що трапилося, Ірина віддає Олегу його машину і просить перенести запланований романтичний вечір на потім.

Чим закінчиться ця історія – дивіться онлайн в 1 серії від 17.08.2020 мелодрами Зоя на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Зоя

Дивитися онлайн серіал Зоя – 2 серія від 17.08.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.