Загадка для Анни | 01.02.2019 | 2019

Не пропустіть нову серію детективного серіалу Загадка для Анни серія 2 від 20.05.2019 на телеканалі СТБ! У другій серії ви побачите, як Анна, після викрадення, прийде до тями в компанії людини, яку так шукала. Але які таємниці вона дізнається під час розмови з хутряним магнатом Тимуром?

Водночас, до відділення поліції прийшли батьки дитини, яку врятувала Анна. Також, новий слідчий з’ясував, що вбита студентка працювала нянею в будинку батьків маленької дівчинки. Але як ці всі злочини можуть бути пов’язані і за що вбили дівчину? Як відреагує Анна, коли дізнається, що у дівчинки, до якої вона встигла прикипіти, є батьки? Невже надії Анни стати мамою для сироти виявилися марними?

Крім того, чоловік Анни зажадає закрити справу про викрадення дитини та повернути дівчинку батькам ще до того, як будуть готові результати ДНК-тесту. Але чи зможе слідча відмовитися від своїх материнських почуттів до дитини і вчинити, як професіонал? Не пропустіть другу серію детективного серіалу Загадка для Анни від 20.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Дивитися онлайн Загадка для Анни: 3 серія дивитися онлайн – 21.05.2019

Thanks!

Our editors are notified.