Загадка для Анны | 01.02.2019 | 2019

Дивіться онлайн третю серію детективного серіалу Загадка для Анни на сайті СТБ! Анні вдається поспілкуватися з дочкою загиблої багачки, яку вбита покинула в пологовому будинку. Виявляється, що у хутряної магнатки була внучка, яка виросла в дитячому будинку, а потім шантажувала свою бабусю. Ось тільки дівчина пропала, а найкраща подруга впевнена, що вбивця пов’язаний з онукою загиблої. Анна посварилася з чоловіком, і він пішов ночувати до матері, яка те і робить, що налаштовує сина проти дружини.

Водночас, новий слідчий працює над розслідуванням разом з Анною і їм вдається знайти нові версії злочину. Дорогою до відділку, слідчі бачать, що сталося ще одне вбивство, яке теж пов’язане з усіма попередніми. Але чому триває ланцюжок вбивств і хто за цим стоїть?

Ну а мама Павла задумала самотужки змінити життя сина – вона вирішує познайомити його з кращого для нього кандидатурою, яка зможе народити їй онуків. Але як на це відреагує сам Павло, який тільки помирився з дружиною? Не пропустіть третю серію захоплюючого детективного серіалу Загадка для Анни на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Дивитися онлайн Загадка для Анни: 4 серія дивитися онлайн – 21.05.2019

Thanks!

Our editors are notified.