Загадка для Анни | 01.02.2019 | 2019

Дивіться онлайн на телеканалі СТБ першу серію захоплюючого детективного серіалу Загадка для Анни від 20.05.2019. Ви познайомитеся з головною героїнею – Анною Кірєєвою, вона заміжня і все своє життя присвятила роботі слідчим. Сьогодні Анна дізналася погану новину – вона ніколи не зможе стати матір’ю. Дорогою на нове розслідування, вона ледь не потрапляє в аварію і рятує маленьку дитину. Чоловік Анни – полковник, він щиро любить свою дружину, ось тільки його мати налаштована категорично проти того, що його Аня досі не змогла народити спадкоємця їхній родині.

Водночас, в серіалі Загадка для Анни, головна героїня взялася за розслідування вбивства, яке виявилося пов’язаним з ДТП, свідком якого вона стала. Працюючи над розслідуванням, Анна постійно відвідує дівчинку, яка вижила в аварії і поступово прив’язується до неї.

Але як дві трагедії можуть бути пов’язані між собою, і що сталося насправді із загиблою жінкою? Також, хто цей новий слідчий, який прийшов працювати у відділення полковника Кірєєва? Дізнайтеся про все просто зараз у детективному серіалі Загадка для Анни серія 1 від 20.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Загадка для Анни

Дивитися онлайн Загадка для Анни: 2 серія дивитися онлайн – 20.05.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.