За вітриною | 29.06.2020 | 2020

5 серія від 01.07.2020 мелодраматичного серіалу За вітриною розпочнеться яскраво і романтично. Наречена-втікачка Вікторія Тобілевич прибіжить до магазину Vetrov Plaza, щоб вкотре зізнатися у коханні Андрію Вєтрову і підтвердити взаємність своїх почуттів. Але крім слова «пробач» Віка не почує нічого…

Повернувшись додому, наречена-втікачка впаде у глибокий відчай. Ну просто не може бути такого, щоб її – Вікторію Тобілевич – не кохав Андрій Вєтров! Дивлячись на те, як страждає її єдина дочка, Ольга Сергіївна зважується на дуже суперечливий вчинок. Вона просить Андрія повернутися до Віки і зробити її дочку по-справжньому щасливою. Розуміючи, що зовсім не любить дівчину, Андрій відмовляється приймати прохання своєї покровительки і продовжувати стосунки з її дочкою.

Така відповідь змушує Ольгу Сергіївну вдатися до нечесного прийому. Користуючись своєю владою, вона рекомендує відданому їй полковнику Тонабашу влаштувати «профілактику правопорушень» в Vetrov Plaza.

Заблоковані рахунки, опечатані склади та заморожене будівництво Vetrov Plaza 2 заганяють Андрія Вєтрова в депресію. Він просто не розуміє, як йому подолати все це і захистити свій бізнес. У найбільш кризовий момент Андрія рятує Галя. Точніше, її нова неймовірна ідея! Щоб збільшити продажі в магазині, Галя пропонує залучити дівчат і жінок звичайнісінької зовнішності до безпосередньої реклами товарів Vetrov Plaza. Потрібно всього лише зробити ряд знімків і використовувати їх як «обличчя» бренду. Слова Галини та її прагнення допомогти так надихнули Андрія, що він забув про всі свої проблеми і знову ожив. Правда, тільки на кілька миттєвостей. Уже ввечері Андрій Вєтров усвідомив всю патовість ситуації і неабияк напився. Прийшовши додому, він побачив ще один «подарунок долі» – свою екс-коханку Жанну Пасічник.

Чим закінчиться ця історія – дивіться онлайн в серіалі За вітриною в серії 5 від 01.07.2020 на СТБ.

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 6 серія від 01.07.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.