За вітриною | 29.06.2020 | 2020

Дивіться онлайн серіал За вітриною. Серія 6 ​​від 01.07.2020 розпочнеться справжнім тріумфом для Жанни Пасічник та її мами. Нарешті Андрій Вєтров в їхніх руках! Тепер, після бурхливої ​​ночі з коханим, Жанна тільки й думає про весілля з Андрієм. Вона впевнена, що шлях до його серця абсолютно відкритий і залишилося зовсім трішки почекати, щоб із коханки перейти в статус дружини. Але Жанна ще не знає, що задумав Андрій Вєтров. Заради порятунку Vetrov Plaza і всього свого бізнесу, він вирішує поступитися своїй впливовій покровительці Ользі Тобілевич і відновити зв’язок з її дочкою Вікторією. Відразу після оголошення про заручини, справи в Vetrov Plaza стали налагоджуватися. Всі перевірки закінчилися, всі рахунки розблокували, а будівництво ще одного магазину тут же відновилося.

Здавалося б, тепер Вєтрову точно нічого не загрожує. Але це було не так. Дуже скоро репутація Vetrov Plaza знову опиниться під загрозою. І допоможе в цьому слідчий Маручок…

Дивіться онлайн 6 серію від 01.07.2020 мелодрами За вітриною і дізнаєтеся, чи зможуть наші герої пережити нові випробування долі.

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 7 серія від 02.07.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Thanks!

Our editors are notified.