За вітриною | 29.06.2020 | 2020

Не пропустіть продовження серіалу За вітриною. 4 серія від 30.06.2020 подарує Андрію Вєтрову нову надію на здійснення його заповітної мрії. Сьогодні він має показати план будівництва свого нового дітища Vetrov Plaza 2 Ользі Сергіївні Тобілевич, щоб нарешті отримати від неї схвалення і чималу фінансову допомогу на реалізацію проекту. Впливова покровителька обіцяє допомогти Андрію лише в одному випадку – якщо він назавжди забуде про її дочку Вікторію і не перешкоджатиме її весіллю з Володимиром.

Тим часом прекрасна наречена Вікторія Тобілевич вирушає в Vetrov Plaza, щоб обрати собі весільну сукню. Вона звертається до керівника відділу високої моди Надії Іванівни з єдиним проханням – у виборі весільного вбрання їй повинна допомагати найкраща співробітниця магазину Галина Пасічник. Нагадаємо, після того як чесне ім’я дівчини було виправдано, Галя з радістю повернулася працювати в улюблений магазин і відтоді намагається зробити максимум для розвитку Vetrov Plaza. Звичайно ж, така завзятість дівчини збільшила прихильність до неї всього керівництва. Ну а для постійних клієнтів, таких як Вікторія Тобілевич, Галя взагалі стала майже другом.

У 4 серії від 30.06.2020 мелодрами За вітриною, обираючи святкове вбрання для майбутнього весілля, Вікторія повідомляє всім, що виходить заміж не за Андрія Вєтрова, а за Володимира Яновського. Ця новина радує серце Галини, таємно закоханої у свого начальника, і дає «зелене світло» екс-коханці Вєтрова Жанні Пасічник.

Та чи погодиться Андрій Вєтров відпустити Вікторію? Чи зможе так легко забути свою кохану і прийняти її шлюб з найкращим другом? І що відповість на ультиматум її матері Ольги Сергіївни Тобілевич? Дивіться онлайн в 4 серії від 30.06.2020 мелодрами За вітриною!

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 5 серія від 01.07.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.