За вітриною | 29.06.2020 | 2020

Дивіться онлайн 3 серію від 30.06.2020 серіалу За вітриною на СТБ! Сьогодні Галя Пасічник усвідомить, що вона по-справжньому щаслива. У неї є прекрасна робота, дах над головою, почали з’являтися нові друзі, а колишні проблеми стали відходити у минуле. З таким прекрасним настроєм головна героїня серіалу За вітриною від 30.06.2020 почала свій день, навіть не уявляючи, чим він для неї закінчиться…

Піднявшись у свій улюблений відділ високої моди Vetrov Plaza, Галя з радістю почала обслуговувати дуже важливу і постійну відвідувачку – дружину начальника податкової. Галя змогла догодити вимогливій клієнтці і дібрати для неї вишукану сукню, але продати її так і не встигла. Адже виявилося, що у відділі високої моди сталася крадіжка. Хтось витягнув гаманець з сумочки дружини начальника податкової. Такого інциденту Vetrov Plaza не переживав за всю свою історію. На кону була репутація всього магазину, тому служба безпеки почала ретельно розбиратися в тому, що трапилося. Незабаром, вкрадений гаманець охоронці знайшли в жіночій роздягальні, в шафці Галини Пасічник. Шоковані були всі. Але найбільше розчарувався в дівчині Андрій Миколайович Вєтров, який миттєво звільнив Галину і, користуючись цим інцидентом, вкотре відмовився від побачення зі своєю нареченою Вікторією.

Тим часом найкращий друг Андрія Вєтрова все частіше намагається бувати в будинку Ольги Тобілевич. Банкір Володимир Яновський з кожним днем ​​все більше закохується у Віку і постійно намагається підбадьорити дівчину після її сварок з нареченим. Схоже, дівчині теж приємно проводити вільний час з новим шанувальником.

Чи зможе Володимир закохати в себе Вікторію і домогтися її руки? Чи зможе Галя знайти нову роботу і забути про свої почуття до Андрія? Дивіться онлайн серіал За вітриною. Серія 3 від 30.06.2020 вже на офіційному сайті СТБ!

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 4 серія від 30.06.2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.