За витриной | 29.06.2020 | 2020

1 серія від 29.06.2020 серіалу За вітриною знайомить нас з відважною і сильною головною героїнею Галею Пасічник. Дівчина з провінції приїжджає підкорювати столицю, зваливши на себе тягар відповідальності за братів – Гошу і маленького Павлика. Після смерті батьків жити в рідному селищі стало нестерпно. Та й добре оплачуваної роботи годі було й шукати. Так троє сиріт опиняються на порозі квартири дядька Борі, якого бачили всього лише кілька разів у житті. Він погоджується допомогти племінникам. Дає дах над головою і відводить Галину на співбесіду в універмаг Vetrov Plaza, де сам працює разом зі своєю дружиною Лізою та дочкою Жанною.

Галя Пасічник опиняється в магазині у розпал наслідків моторошної «повені». Конкурент Андрія Вєтрова, головного героя серіалу За вітриною від 29.06.2020 і власника мережі магазинів Vetrov Plaza, за кілька днів до старту сезону розпродажів, проробляє дірку у водопроводі складського приміщення, чим псує найцінніші колекції одягу. Але непримітна провінціалка примудряється врятувати цю ситуацію, і в результаті розпродажів Андрій Вєтров отримує неймовірний прибуток. А Галя в свою чергу – роботу в його престижному магазині і хорошу премію. Відтоді дівчина працює прибиральницею, але розуміє, що хоче потрапити у відділ високої моди Vetrov Plaza, а не бігати зі шваброю в руках. І їй це вдається!

На прохання Андрія Вєтрова Галя приносить «важливим гостям» каву і примудряється продати примхливій ​​Вікторії Тобілевич дуже дороге плаття. Внаслідок чого отримує солідний відсоток від продажу, нову посаду і… невдоволення двоюрідної сестри Жанни, яка не зуміла переконати клієнтку в необхідності здійснити покупку. Заздрісна сестричка тут же скаржиться матері, і родичі виганяють Галю на вулицю. Але дівчина не сумує і, незважаючи ні на що, розуміє, що для неї це був найщасливіший день у житті…

На що піде заздрісна Жанна і які труднощі буде змушена долати на своєму шляху бідна провінційна Галя – дізнайтеся в серіалі За вітриною. Серія 1 від 29.06.2020 вже доступна для перегляду онлайн на офіційному сайті телеканалу СТБ.

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Дивіться онлайн серіал За вітриною – 2 серія від 29.06.2020

Thanks!

Our editors are notified.