За вітриною | 29.06.2020 | 2020

2 серія мелодраматичного серіалу За вітриною від 29.06.2020 розпочнеться з прекрасного сонячного ранку. Ось тільки для Галі він виявиться не таким вже й радісним. Прокинувшись на лавочці неподалік від універмагу, дівчина розуміє, що валізу з усіма її речами вкрадено. На щастя, документи виявилися не в ній. Що ж робити? Сьогодні у дівчини перший робочий день у відділі високої моди Vetrov Plaza, а у неї не те, що нічого одягнути, навіть зуби почистити нічим!

Виручає Галю подруга Світлана з парфумерного відділу. Вона допомагає грошима, ділиться одягом і навіть квартирою. І, здається, перший робочий день на новій посаді врятовано. Однак новоспечені колеги вирішують будь-що поставити Галю на місце і обіцяють одна одній, що дівчина довго не затримається в їхньому відділі високої моди.

Тим часом головний герой серіалу За вітриною від 29.06.2020 Андрій Вєтров не залишає спроб отримати бажане фінансування Vetrov Plaza 2. Але впливова Ольга Сергіївна Тобілевич (мама його нареченої Вікторії) лише повторює, що витримка – це зворотний бік стрімкості. І молодому нетерплячому бізнесменові варто більше думати про кохану, а не про гроші.

Чи вдасться Галі завоювати довіру своїх колег і чи отримає Андрій Миколайович Вєтров фінансову допомогу від майбутньої тещі? Дізнайтеся просто зараз в серіалі За вітриною. 2 серія від 29.06.2020 покаже, чого будуть вартувати нашим героям їхні бажання!

Дивіться онлайн всі серії За вітриною

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.