Моя правда

Чому педагог по вокалу Джамали бажає їй провалу на «Євробаченні»?

Вже через тиждень популярна співачка Джамала представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2016». На весь світ вона виконає пісню про історію, яка почалася у далекому 44-му році, про історію її дідуся і всього кримськотатарського народу. У спецпроекті СТБ «Моя правда» знімальна група їздила до окупованого Криму, аби ексклюзивно поспілкуватися з рідними співачки, а також дізнатися, про що до цих пір Джамала нікому не розповідала.

MP_Jamala_EFIR_02_05_D

Мало хто знає, що з раннього дитинства ще нікому невідома Сусанна (Джамала), працювала … посудомийкою.

«Я була на касі, на чебуреках, як офіціантка, а Сусанна – на посуді, тому що у неї з математикою завжди було трохи гірше. Але зате вона завжди співала, мила посуд й співала», – згадує рідна сестра Джамали Евеліна.

Про велику сцену Джамала мріяла завжди. Адже співати вона почала раніше, ніж говорити. Голосиста дівчинка дуже швидко стала зіркою місцевого масштабу – один за іншим підкорювала спочатку районні, потім – кримські, і національні співочі конкурси.

джамала-5

Але ось новий рубіж – Москва. Вона і мріяти не могла про те, що буде тут. Ось тільки виступити на цьому конкурсі їй так і не вдалося. Її прізвище Джамаладінова стало непереборною перешкодою між Сусанною та сценою. Точно, як колись воно було перешкодою на шляху їх сім’ї назад додому – до Криму.

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ спецпроект СТБ «Моя правда» і ви дізнаєтеся:

Чому Джамала так і не змогла виступити на конкурсі у Москві? Чим обернулося для неї суворе релігійне виховання? Чому співачка відмовилася виходити заміж за свою першу любов? Що стало причиною гучного розриву Джамали з її першим продюсером Оленою Коляденко? І чому педагог по вокалу артистки всім серцем бажає їй провалу на «Євробаченні»?

джамала-4

А також не пропустіть – унікальні кадри з сімейного архіву, які до цього моменту не бачив ніхто. Тільки у спецпроекті СТБ «Моя правда»!

Video: Почему педагог по вокалу Джамалы желает ей провала на «Евровидении»?

Почему педагог по вокалу Джамалы желает ей провала на «Евровидении»?

Video: Почему педагог по вокалу Джамалы желает ей провала на «Евровидении»?

Почему педагог по вокалу Джамалы желает ей провала на «Евровидении»?

Читайте також