Моя правда

Надздібності ледь не зробили Олену Курилову інвалідом

Олена Курилова – переможниця двох сезонів «Битва екстрасенсів» в Україні, член журі тринадцятого сезону «Битви» та експерт тележурналу корисних порад «Все буде добре». Крім цього, ясновидиця колесить по всій країні, розслідуючи безнадійні на перший погляд справи у програмі «Слідство ведуть екстрасенси». Її можливості для деяких – останній шанс дізнатися правду або знайти близьких. А для неї – її призначення, карма та доля. У документальному фільмі «Моя правда. Олена Курилова. Місія здійсненна» екстрасенс розповіла через що їй довелося пройти, аби дізнатися про свою місію в цьому світі, і скількох рідних людей втратити, аби вижити.

Надприродні здібності проявилися у Олена ще в ранньому дитинстві. Однак це не сильно дивувало батька дівчинки Володимира, бо і він також міг передбачити. Чоловік точно знав – його дитина особлива та незвичайна. Як і всі в їхньому роді.

«Моя бабуся по татові Ліда досить шикарно та чудово ворожила на картах. А про дідуся тата, мого прадіда Івана, і зовсім ходили легенди. Він був видящим або прозорливим, як на той час було прийнято говорити», – розповіла Олена Курилова.

Зараз Олена Курилова частий гість різних проектів. Там вона виступає в якості експерта і дає поради людям, яким це необхідно.

Зараз Олена Курилова частий гість різних проектів. Там вона виступає в якості експерта і дає поради людям, яким це необхідно.

Сила Володимира скоріше була схожа на надприродну інтуїцію. Адже екстрасенсорні здібності проявлялися більше у жінок. А ось Олена з кожним днем все більше дивувала мати. Адже зовсім не була схожа на інших дітей. Вона розповідала батькам про спогади з першого року свого життя, чого звичайні діти не можуть пам’ятати.

Володимир був затятим рибалкою. Маленька Олена начебто відчувала, коли саме він підходить до будинку і в цей час вже чекала його біля дверей. Ольга, мати Олени, неодноразово помічала – між ними існує дивний зв’язок:

«Вона дуже любила свого батька, і буквально відчувала його на відстані. Мені навіть здається, що у неї були ближче почуття до батька, ніж до мене».

Сьогодні Курилова лікує і допомагає багатьом людям завдяки своєму дару, а сорок років тому він ледь не зробив з маленької дівчинки інваліда.

Надія Матвєєва з Оленою Куриловою на зйомках однієї з рубрик тележурналу корисних порад «Все буде добре»

Надія Матвєєва з Оленою Куриловою на зйомках однієї з рубрик тележурналу корисних порад «Все буде добре»

«Олена перехворіла усіма дитячими інфекціями, якими тільки можна було захворіти, і незабаром перестала ставати на ніжки. У п’ять років їй був поставлений вроджений порок серця. Нирки практично не функціонували. Вона перестала ходити», – згадує про ті неймовірно складні часи Ольга.

Батьки оббивали пороги всіх медичних установ, проте лікарі розводили руками. Ніхто не міг зрозуміти, чому в житті такої крихітки стільки складних, і головне незрозуміло звідки з’явившихся хвороб. Поки маленькій Оленці не наснився сон.

«Мені наснилося, що тато купив новий мотор до човна, поставив його і зібрався відпливати. А над ним схилилася якась бабця. І я дивлюся, а у нього на грудях, як укус від зубів. Я почала тата бити по щоках, щоб він прокинувся, а він – спав непробудним сном. Я кажу: «Тату, тату, прокидайся. Вона тебе вкусила. – розповіла екстрасенс – Цей сон я пам’ятаю, як жах … Це було моє перше й найшокованіше зіткнення зі смертю. Я чула шум мотора, бачила чорну безодню, і усвідомлювала, що це …. смерть батька».

Екстрасенс Олена Курилова та ведучий проектів СТБ Дмитро Карпачов на зйомках програми «Все буде добре»

Екстрасенс Олена Курилова та ведучий проектів СТБ Дмитро Карпачов на зйомках програми «Все буде добре»

Володимир також чітко розумів, що найближчим часом мало статися щось страшне:

«Тато говорив: «Мамо, бережи Олену. Ми з нею разом не будемо. Тільки один з нас залишиться на цьому світі».

Незабаром сталося те, чого так боялася дівчинка й про що неодноразово говорила як батькові, так і матері. В один з вечорів, зібравшись на чергову риболовлю, Володимир попрощався з дружиною і улюбленою донькою й відправився в море. У ту ніч, близько трьох годин, з Оленою сталося щось незрозуміло. Вона начебто збожеволіла.

«Ми лягли спати. Через час мене розбудив страшний крик. Це кричала Олена. Та так, що я не могла нічим заспокоїти її. Це тривало близько години або півтори. Потім ми обидві змучилися й поснули», – розповіла Ольга.

Наступного дня, в призначений час, Володимир не повернувся додому. Днем рятувальний човен вирушив у море. А вранці вже стало ясно – надії, що батько живий майже не залишилося. Тіло чоловіка два з половиною місяці носило морем, а потім викинуло на берег. Коли Ольга подивилася на його годинник, який був на ньому в день його смерті, то жахнулася. Час зупинився на трьох годинах ночі – саме тоді, коли у її дитини сталася незрозуміла істерика.

Олена Курилова - переможниця двох сезонів «Битви екстрасенсів» в Україні, член журі тринадцятого сезону «Битви», експерт тележурналу корисних порад «Все буде добре» і учасниця проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Олена Курилова – переможниця двох сезонів «Битви екстрасенсів» в Україні, член журі тринадцятого сезону «Битви», експерт тележурналу корисних порад «Все буде добре» і учасниця проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Спогади тих складних та ледь пережитих днів досі ятрять серце ясновидиці. Але сьогодні Олена болить навіть більше, тому що вона знає – батько загинув заради неї! Їм двом не було місця на одній землі.

«Дві великі сили в одній сім’ї не можуть довго уживатися разом. Йде енергетичний конфлікт й одна сила повинна була поступитися іншій», – говорить Олена Курилова.

Чому через здібності ясновидицю звинуватили в крадіжці? Як маленькій Олені вдалося позбутися від усіх недуг в один момент й самостійно встати на ноги? Через який моторошний кошмар вже доросла, успішна ділова жінка боялася стулити повіки? Чому, щоб знайти своє покликання їй тричі довелося опинитися за крок від смерті, а також піддавати небезпеці чоловіка й дочку?

Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете, подивившись на сайті СТБ програму «Моя правда. Олена Курилова. Місія здійсненна» прямо зараз!

Читайте також