Моя правда

Ольга Мартиновська про зраду коханого

Переможниця третього сезону кулінарного проекту Ольга Мартиновська та скандальний, епатажний журналіст програми «Неймовірна правда про зірок» Сергій Чібар стали героями проекту «Моя правда. Таємниці МастерШеф. Через кухню до зірок». Історії цих двох людей підтверджують просту істину: по-справжньому щаслива тільки та людина, яка знайшла своє місце під сонцем.

Ольга Мартиновська родом із села Юр’ївка Миколаївської області. Росла улюбленою молодшою ​​донькою. Була веселою, завзятою та непосидючою. Поки з її найближчою людиною – мамою не сталася біда. Страшний діагноз, який пролунав, як вирок поділив життя 14-річної дівчинки на «до» та «після».

Оля, яка завжди бачила маму веселою та життєрадісною, яка бігала по двору й займалася величезним господарством. На той момент у сім’ї Мартиновських було ціле ранчо: три корови, до десятка свиней, незліченна кількість пернатих, кролики. І цим всім займалася мама. Тепер вся турбота по будинку лягла на плечі дівчинки-підлітка. Але, як виявилося, найбільшим випробуванням для неї стала… кухня.

Ольга Мартиновськая

Ольга Мартиновськая. Фото з соц.мереж

«Найскладніше – це було готувати! Папа, аби не образити мене, говорив, що їжа трохи пересолена або трохи підгоріла, хоча насправді її неможливо було їсти. Я абсолютно не вміла готувати! Мені набагато легше було піти зорати весь город, подоїти корів, підмести двір, прибрати в будинку, ніж приготувати їжу так, як потрібно», – розповіла Ольга Мартиновська.

Це були дуже складні часи й справжнє випробування для Ольги, якій довелося взяти на себе обов’язки господині дому, поки її мама знаходилась на лікуванні. А пережити бідній жінці довелося чимало – курс хіміотерапії, а потім складну операцію та реабілітацію.

Ольга Мартиновська в Парижі. Фото з ​​соц.мереж

Ольга Мартиновська в Парижі. Фото з ​​соц.мереж

«Коли я побачила маму відразу ж після операції, то жахнулася. Вона лежала на ліжку під простирадлом, була дуже худою та блідою. – згадує Ольга – Я була в шоці від побаченого, бо звикла бачити її здоровою, коли вона з неймовірною швидкістю бігала по двору в клопоті. У той момент мене охопив страх та жах. Я не знала як далі бути, і що робити».

Надії – Оленій мамі вдалося перемогти рак.

«Я піднімаю голову в небо і кажу: «Спасибі, Господи, що я бачу сонце, землю, що можу допомагати своїм дітям та вчити інших», – згадує зі сльозами на очах про пережите Надія Мартиновська.

Ольга Мартиновська, учасники та судді "МастерШеф"

Ольга Мартиновська, учасники та судді “МастерШеф”

Такі ж сльози вдячності душили жінку й в той день, коли вона повернулася додому з лікарні. Її дівчинка – вітер, яка все дитинство провела за гульками, зараз електровіником літала по двору. Увечері Оля ледве живою падала в ліжко, але заснути їй не давала одна думка – вирватися з села, жити безбідно й допомагати батькам, аби її мамі не довелося стільки працювати.

Дівчина розуміла, для того, щоб чогось досягти в цьому житті необхідно вчитися. Тому вона із золотою медаллю закінчила школу й збиралася вступати до Київського університету імені Т.Г.Шевченка. Для тисяч абітурієнтів цей вуз – недосяжна мрія, а для Олі вона могла стати реальністю. Якби за тиждень до іспитів дівчина не приголомшила батьків – у Київ вона не їде. Зате буде вступати до … Миколаївського Аграрного Університету. А все через хлопця. Пізніше саме та біль, яку він їй заподіяв, штовхне Мартиновську ризикнути всім й піти взяти участь в кулінарному проекті «МастерШеф-3»:

«Я вирішила довести цій людині, що він даремно так зі мною вчинив і що ще про це пошкодує»

Ольга Мартиновська в школі Le Cordon Bleu. Фото з ​​соц.мереж

Ольга Мартиновська в школі Le Cordon Bleu. Фото з ​​соц.мереж

Хто виявився тим хлопцем, який так образив дівчину, і головне – як він це зробив? Чому після закінчення університету Ольга Мартиновська опинилася в Парижі і харчувалася там зіпсованими продуктами? Перед яким складним вибором стала дівчина, коли пройшла кастинг на кулінарний проект?

Відповіді на всі ці питання ви можете дізнатися подивившись випуск програми «Моя правда. Таємниці МастерШефу. Через кухню до зірок» прямо зараз на нашому сайті!

Читайте також