Моя правда

Сергій Чібар ледь не помер в Росії

Телебачення для когось мрія, а для нього – реальність. Він не тільки став відомим журналістом програми «Неймовірна правда про зірок», а й героєм документального проекту, як справжня зірка, якою він завжди хотів бути. Учасник «МастерШеф» Сергій Чібар та його колега, а також близька подруга – переможниця третього сезону кулінарного шоу Ольга Мартиновська стали героями проекту «Моя правда. Таємниці МастерШеф. Через кухню до зірок».

Читайте також: Сергій Чібарь – учасник «МастерШеф» помер від інсульту. Друзі і колеги оного з самих популярних участників Мастершеф не можуть повіртьт в його смерть.

Епатажний, скандальний Сергій Чібар народився й виріс у місті Костянтинівка, Донецької області. Він завжди був улюбленцем, хоча і мав молодшого брата. А все тому, що коли хлопець народився, його шанси на життя зводилися до нуля.

«Доктора неодноразово говорили мамі, що шансів немає, ваша дитина помре й що вони мене втратили. – розповідає Сергій – Однак бабуся забрала нас з мамою з пологового будинку під свою відповідальність – написала заяву й послала докторів лісом. І вдома мене виходили».

Сергій Чибар

Сергій Чібар. Фото з соц.мереж

Вже за півроку у вгодованій та усміхненій дитині було не впізнати півторакілограмову крихітку, яка була при смерті. І все завдяки бабусі Сергія, яка все своє життя присвятила онукові.

«Вона його плекала й обожнювала – згадує молодший брат Сергія Єгор – Вся увага бабусі була зосереджена на Серьожі».

«Вона мені завжди говорила, що живе для мене. Я вважаю, що це великий дар Божий, коли є людина, яка живе для тебе. У мене був якийсь неземний зв’язок з бабусею», – розповідає Чібар.

А от з рідними батьками таким зв’язком він похвалитися не може. Тому як би сильно мама й тато не любили сина, їх, на відміну від бабусі, ніколи не було поруч. Щоб у їхніх дітей було все, вони весь час були в роз’їздах – на заробітках.

Ектор Хіменес-Браво і Сергій Чібар. Фото з ​​соц. мереж

Ектор Хіменес-Браво і Сергій Чібар. Фото з ​​соц. мереж

«Мої батьки працювали вдень і вночі. Батько працював будівельником, таксистом, займався торгівлею. Я пишаюся ним. Тому що в той важкий час, який був наприкінці 80-х, багато людей жили бідно. А у мене було все, що я хотів».

Як і зараз, Сергій у ті часи сильно виділявся з натовпу. Завжди був яскраво одягнений, спочатку був «зіркою двору», а потім став й «зіркою міста». Для всієї України він став зіркою зовсім недавно, а ось в Костянтинівці свій фан-клуб у нього ще … з 9-го класу. Виявляється, Сергій був справжнім пародистом.

«Серьожа на той момент пародіював більшість відомих естрадних виконавців, таких, як: Людмила Гурченко, Христина Аллегрова, Алла Пугачова, бабусин улюблений Філіп Кіркоров. Сережа зі своїми виступами – це було щось неперевершене. – розповів Єгор – Оплески, овації, крики біс і браво.. Він цим харчувався й заправлявся. Це як наркотик»

Полуфиналисты

Полуфіналісти “МастерШефа”. Фото з соц.мереж

Пізніше цей «наркотик» ледь не вб’є Сергія. Жага слави й хорошого життя сліпо приведе його до Петербурга, де він залишиться без грошей та житла. Три дні буде поневірятися містом, поки добрі люди не куплять йому квиток на поїзд.

Приїхавши додому, він замкнувся в собі й втратив будь-яку надію на зіркове майбутнє. Єдине, що змогло зробити його щасливим – шоу «МастерШеф». Його з кожним днем на знімальному майданчику все більше захоплювали зовсім не тонкощі високої кулінарії. А дещо інша кухня – телевізійна.

Хоча Сергій й вилітає з проекту за крок до фіналу, його старання не пройшли дарма. Яскравий учасник «МастерШеф», став журналістом проекту «Неймовірна правда про зірок». Сьогодні робочий день Сергія Чібаря такий щільний, що йому ніколи навіть випити кави – ​​зйомки, інтерв’ю, кліпи, презентації. Він відчуває себе зіркою.

Сергій Чібар на зйомках програми

Сергій Чібар на зйомках програми “Неймовірна правда про зірок”. Фото з соц. мереж

На яку авантюру погодився Сергій, за яку потім сам же й розплачувався? Чому Чібар міг померти в Росії, і що стало великим ударом для нього по поверненню?

Відповіді на всі ці питання ви можете дізнатися подивившись випуск програми «Моя правда. Таємниці МастерШеф. Через кухню до зірок» прямо зараз на нашому сайті !

Читайте також