Моя правда

Гурт «3D» – жертви сліпої любові

У суботу, 28 грудня, о 22:10 в документальному фільмі «Моя правда. Таємниці Х -фактора. З мене досить!» відкриють свої поранені душі учасниці третього сезону популярного вокального шоу «Х-фактор», три чарівні учасниці гурту «3D».

Світлана Легенька, Анна Шут та Олександра Прилепська стали справжньою сенсацією третього сезону шоу «Х-фактор»!
«Вони – прості, прекрасні та справжні жінки. Виходячи на сцену, вони нічого не вигадують. Вони такі, які є», – розповіла про своїх підопічних Ірина Дубцова.
Чарівні, привабливі, відкриті та такі веселі учасниці гурту «3D» моментально завоювали прихильність до себе всіх, без винятку, учасників третього сезону.
«Дуже яскраві, харизматичні, незвичайні, справжні, чесні, відкриті дівчата! – В один голос твердять колишні х-факторці – Вони відрізнялися від усіх учасників усіх трьох сезонів «Х-фактора». Це сміливо могла бути друга «ВІА-Гра». У кожної з них є своя історія і є, що сказати людям».
І це дійсно так! Цих трьох жінок об’єднує не тільки колектив «3D»… Вони дивилися один на одного, ніби в дзеркало. Адже всі троє пережили любов на межі фолу.

Анна Шут – дівчина з обличчям ангела, але не ангельським характером. Вона, незважаючи на всю свою войовничість, виявилася безпорадною перед підступами коханого чоловіка:
«Треба йти відразу, а не чекати поки тебе поб’ють»
Олександра Прилепська – дівчина-свято, завжди позитивна та безпосередня. Однак бриклива Саша в любові перетворилася на безвольну людину, дізнавшись, що її наречений одружився на іншій.
«Для неї це був шок! За декілька тижнів до цього вони розмовляли про своє весілля», – розповіла мама Олександри.
Світлана Легенька – чуйна, мудра та розсудлива. Однак ці якості не вберегли її від чоловіка-нелюда, який калічив її здоров’я та психіку цілих десять років.
«Він вдирався додому, шукав ключі, документи, намагався посадити маму… Все в будинку перевертав. Я не вважаю його навіть людиною», – відверто розповів син Світлани Олександр.
Через що чоловік отруював життя дружини та рідного сина навіть після розлучення? Чому Ганна Шут терпіла п’яні скандали та приниження? А Олександра Прилепська закривала очі на зради коханого? Дізнаєтеся вже в суботу, 28 грудня, о 22:10 в документальному фільмі «Моя правда. Таємниці Х -фактора. З мене досить!».

Читайте також