Наречена для тата
Вікторія Подколзіна

Вікторії Подколзіній 33 роки. Дівчина живе в Маріуполі та працює вчителькою математики. Вікторія виховує 11-річного сина Богдана. Хлопчик дуже активний протягом п’яти років Богдан займається плаванням. Жінка просто обожнює свого сина й увесь свій вільний час намагається проводити з ним.

Дівчина вийшла заміж в юному віці їй ледь виповнилося 20 років. Молодята почали жити у матері чоловіка. Однак сімейне життя було досить складним. І все через свекруху. За словами Вікторії, жінка не дозволяла їй носити ні шорти, ні короткі сукні. А все тому, що заміжня жінка такого собі вже дозволити не може. Через два роки Вікторія народила сина. Дівчина сподівалася, що свекруха відтане й стане більш поблажливою до неї. Однак цього не сталося.

Вікторія шукала підтримку у свого чоловіка, але він ніколи не втручався в їхні стосунки і тим паче не захищав свою дружину. Як стверджує Вікторія, її колишній чоловік весь час ховався за спину своєї матері. Навіть усю свою зарплату він віддавав їй. А молодій дівчині доводилося самостійно купувати продукти й одяг для себе та свого сина. Дівчина навіть не мала права без дозволу брати продукти в холодильнику та користуватися пральною машинкою.

Як каже Вікторія, останньою краплею став інцидент, коли свекруха не дозволила своєму синові взяти машину й поїхати в гості до її батьків. Після цього дівчина пішла від чоловіка.

Вікторія дуже довго не могла відійти від розлучення. Вона мріє про міцну та дружну родину. Дівчина сподівається знайти гідного чоловіка, який стане для неї справжньою кам’яною стіною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: