Наречена для тата
Топчій Артем

Вік: 27 років

Місто: Київ

Місце роботи: фінансовий аналітик у банку

Діти: син Максим, 5 років

Артем розлучений близько 4 років. Із колишньою дружиною Анною познайомився на студентській тусовці, одружився в 19 років. Коли дружина завагітніла, Артем зрадів більше, ніж вона. Після народження сина дружина довго в декреті не сиділа, пішла працювати. З дитиною сидіти допомагала Артемова мама. За словами Артема, саме робота його дружини стала причиною розладу стосунків. Аня зрадила своєму чоловікові. Артем не зміг пробачити їй. Він вигнав дружину і відвіз сина до бабусі. Під час розлучення вирішили, що хлопчик житиме з батьком.

Друга дівчина була фатальним коханням Артема. Її теж звали Анною. Він дуже довго її домагався, але Аня не відповідала взаємністю. Зрештою все ж здалася, але з часом почала «показувати характер»: виганяла Артема з квартири, коли їй потрібно було поговорити по телефону, просила, щоб він переїжджав до мами на час, коли в гості приїжджала її мати. Ситуація погіршувалася ще й тим, що дівчина не сприймала Артемового сина, лаяла Максима за невинні дитячі пустощі, обурювалася, коли хлопчик називав її мамою, і взагалі намагалася всіляко обмежити своє спілкування з дитиною. Близько року тому пара розійшлася.

В Артема була ще одна спроба зав’язати стосунки. Він познайомився з дівчиною Ірою, коли їздив до друга в Івано-Франківськ. Пара кілька місяців підтримувала зв’язок на відстані. Однак і цим стосункам не судилося протривати довго.

Артем вважає, що йому не щастить із дівчатами, весь час трапляються ті, які його використовують або не готові до серйозних стосунків. Він мріє зустріти сімейну жінку і створити міцну сім’ю.

На проєкті Артем намагатиметься будувати стосунки з Кариною Білою.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: