Наречена для тата
Роман Шульга

Вік: 37 років

Місто: Чернігів

Місце роботи: директор сервісного центру

Діти: син Микита, 11 років

На проєкт звернулася колишня дружина Романа Юля з проханням влаштувати особисте життя свого ексчоловіка. За її словами, він увесь свій час присвячує сину й ніяк не може знайти кохану жінку.

Вони познайомилися студентами, вчилися на одному курсі. Обоє яскраві, активні. Юля наполягла на одруженні. Згодом у пари народився син. Роман відкрив свій бізнес. Спочатку все йшло добре, але потім почалися фінансові труднощі. Юля була незадоволена, їй хотілося статусу. Роман на пів року поїхав на заробітки за кордон. Повернувся на день народження дружини. Замовив ресторан, подарунки. Проте в ресторан Юля прийшла з незнайомим чоловіком і оголосила, що йде до нього. Для Романа це був удар. Особливо зважаючи на те, що Юлія забрала з собою сина.

Та через пів року вона привезла хлопця назад. За її словами, синові було б комфортніше в місті з татом.

Нині Микита живе з Романом, Юля бачить його у вихідні. Микита обожнює тата, вони разом займаються програмуванням, грають у футбол.

Після болісного розлучення з дружиною Роман не мав серйозних стосунків, усе його життя зосереджене навколо сина. Знайти Роману наречену – ініціатива колишньої  дружини. Син також мріє влаштувати особисте життя тата.

На проєкті Роман намагатиметься побудувати стосунки з Юлією Гирею.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: