Наречена для тата
Наталія Кравчинська

Наталії 30 років, вона живе в місті Чорноморську. Дівчина виховує 9-річного сина Віктора.

Із колишнім чоловіком дівчина познайомилася в юному віці. Спочатку у пари були прекрасні стосунки, однак проблеми почалися, коли Наталя завагітніла. Її чоловік часто влаштовував скандали, постійно дорікав дівчині в тому, що вона робить все неправильно. Але потім виникла ще одна проблема: у чоловіка Наталії з’явилася залежність ігроманія. Для того, щоб чоловік згубно не впливав на маленького Вітю, Наталія обмежила їхнє спілкування, а незабаром подала на розлучення.

Через два роки колишній чоловік Наталії потрапив у страшну аварію. У важкому стані з переломом хребта чоловіка доправили в реанімацію. Зараз він пересувається в інвалідному візку.

Наталі по-людськи дуже шкода свого колишнього чоловіка. За словами жінки, їхній син Віктор дуже мужньо сприйняв інформацію про хворобу батька. Однак донині хлопчик вірить у те, що незабаром все налагодиться і його батько знову зможе ходити.

Незважаючи на все це, Вітя хоче, щоб у мами з’явився новий чоловік. Він частенько запитує, коли мама вже знайде собі когось і коли у нього з’явиться братик.

Наталя цінує у чоловіках мужність і чесність. Вона хоче, щоб її обранець оточив її турботою і теплом.

На проєкті Наталія буде пробувати будувати стосунки з 31-річним Андрієм Павлюком.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: