Наречена для тата
Марина Дмітрієва

Марині 25 років, вона живе в Києві та працює викладачем у студії акторської майстерності, а також адміністратором у тату-салоні.

Дитинство Марини не можна назвати щасливим. Її батьки постійно сварилися й навіть билися. Дівчина ніколи не залишалася осторонь і завжди намагалася разборонити їх. Незабаром батьки Марини розлучилися, але для дівчини це не стало ударом. Навпаки, вона зраділа, оскільки дуже сильно хвилювалася за маму. Через таку ситуацію в родині у Марини склалася думка, що чоловік – це агресор.

У дівчини не було тривалих стосунків. У старших класах Марина зустрічалася з хлопцем. Однак через ревнощі, які почав проявляти її обранець після того, як Марина вступила в один із вищих навчальних закладів Києва, пара розлучилася.

Останні стосунки у Марини були з хлопцем на 4 роки молодшим за неї. Але, на жаль, вони тривали недовго, бо юнак  втратив до дівчини інтерес.

Марина цінує в чоловіках мужність, доброту та відповідальність. Дівчина мріє про чесні й щирі стосунки. Щоб чоловік став для неї справжнім захисником і сприймав її такою, якою вона є.

На проєкті «Наречена для тата» Марина будуватиме стосунки з 30-річним Олександром Костріциним. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: