Наречена для тата
Карина Біла

Вік: 25 років

Місто: Покров (Дніпропетровська обл.)

Місце роботи: адміністраторка в готелі

Карина народилася в невеликому містечку. Сім’я жила бідно, батько випивав, часто піднімав руку на маму. Він пішов із сім’ї, коли Карині було 3 роки. З’явився знову, коли їй виповнилося 11: прийшов на її День народження, щоб привітати. А потім знову зник. Відтоді з татом вона так і не бачилася.

Коли Карині виповнилося 14 років, з родини пішов вітчим. Уже з 16 років вона працювала, щоб допомогти мамі.

Перші стосунки в Карини зав’язалися з хлопцем, який був старшим. Одного разу він підняв на неї руку. Та вона не стала цього терпіти. Пара відразу ж розлучилася.

Найболючішими Карина вважає свої останні стосунки, які тривали 2 роки. Пара жила разом, чоловік був турботливий: часто забирав її з роботи, готував сніданок, був уважним. Карина дуже ревнувала хлопця до колишньої, навіть якщо й приводу не було. Та хлопець стійко переносив усі «напади ревнощів», поки одного разу не вийшов з дому… і більше не повернувся. Карина і батьки хлопця шукали його, писали листи в усі інстанції, але нічого дізнатися так і не вдалося. Вже 3 роки молодий чоловік вважається зниклим безвісти. Дівчина згадує перші пів року пошуків як найжахливіший час у своєму житті: їй не хотілося виходити з дому і навіть жити.

Із затяжної депресії Карину витягнула подруга, яка запропонувала роботу адміністраторкою готелю в Карпатах. Гори ніби зцілили дівчину, і вона почала потроху приходити до тями. Відтоді гори любить більше, ніж море. Це її джерело енергії і спокою.

На проєкті Карина будуватиме стосунки з Артемом Топчиєм.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: