Наречена для тата
Інна Волошко

Вік: 27 років

Місто: Підгородне (передмістя Дніпра)

Місце роботи: директорка в мережевій косметичній компанії, власниця невеликої студії краси.

Діти: син Платон, 1 рік 10 місяців

Інна росла в небагатій родині. Коли їй було 2 роки, вона втратила батька, якого вбили на очах у матері. Незабаром мати вийшла заміж вдруге. Зараз в Інни теплі стосунки з вітчимом.

Іннине життя круто змінилося, коли в 25 років у соцмережі вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Хлопець жив у Києві і добре заробляв. Після тривалого листування відбулося перше побачення – дівчина відразу з валізами переїхала до хлопця в Київ! Пара жила для себе і не планувала дітей, але через 4 місяці Інна завагітніла. Після народження дитини чоловік змінився: він став частіше затримуватися на роботі, почалися скандали. Основною причиною сварок були різні погляди на виховання дітей: чоловік був авторитарним, не дозволяв Інні брати сина на руки відразу, коли він заплаче. Він хотів, щоб хлопчик ріс справжнім чоловіком. Інна не хотіла миритися з конфліктами і, забравши дитину, повернулася назад до батьківської домівки.

Після розлучення дівчина круто змінила свій світогляд – із домогосподарки вона перетворилася в справжню бізнес-леді. Інна розуміла, що їй потрібно забезпечувати дитину, тому пішла в мережевий бізнес і працювала онлайн навіть ночами, поки малюк спав. Наразі Інна досягла позиції директорки у своїй невеликій структурі. Дівчина навіть відкрила студію краси у своєму місті.

На проєкті Інна будуватиме стосунки з Ігорем Бубновим.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: