Наречена для тата
Гриник Тетяна

Вік: 29 років

Місто: Одеса

Місце роботи: організатор показів, фешн-хореограф

Діти: донька Саша, 9 років

Перші серйозні стосунки в Тані зав’язалися в інституті, Руслан був старшим на десять років. Дуже швидко Таня переїхала до нього. У 19 років завагітніла. Однак у цей час у цивільного чоловіка почалися проблеми на роботі, його звільнили з керівної посади. У Руслана почалася депресія. Таня намагалася його підтримати. Будучи вагітною, пішла на другу роботу. Чоловік сидів удома. Гормони, хронічна втома – Таня почала скандалити з чоловіком і на дев’ятому місяці повернулася до мами. Народилася донька Олександра. Таня сподівалася, що помириться з батьком дитини. Однак Руслан заявив, що не готовий до дітей і серйозних стосунків.

У Таниної матері в той час якраз з’явився новий чоловік, який був проти повернення дівчини в рідну домівку. Коли доньці було 7 місяців, Тані довелося з’їхати на орендовану квартиру і вийти на роботу.

Тетяна незабаром закохалася в нового хлопця, з яким зустрічалася близько 3 років. Дочка вже називала його татом. Пара навіть планувала весілля, але чоловік був несерйозний: часто міняв роботу, по кілька місяців сидів вдома, розтратив суму, яку відкладали на весілля. Після цього пара розійшлася.

Треті стосунки в Тані зав’язалися на весіллі сестри. Все було банально: Таня дружка, він – боярин. Зустрічалися кілька місяців. Таня сама запропонувала одружитися. Проте на неї чекало розчарування – чоловік не бачив сенсу в шлюбі. Продовжувати безперспективні стосунки вона не захотіла.

Останні кілька років Таня остерігається заводити стосунки, хоча уваги і залицянь з боку чоловіків у дівчини досить. Та вона більше не хоче розмінюватися на необов’язкових чоловіків, мріє зустріти веселого, харизматичного, активного хлопця з сімейними цінностями.

На проєкті Таня намагатиметься будувати стосунки з Денисом Святокумом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: