Наречена для тата
Андрій Павлюк

Андрію Павлюку 31 рік. Він родом із Житомира, але нині живе в Києві. У молодого чоловіка є власний бізнес: він разом із партнером відкрив компанію з виготовлення та продажу матеріалів із каменю.

Зі своєю майбутньою дружиною Андрій познайомився в 20 років. Стосунки розвивалися стрімко, тож уже за кілька місяців після знайомства пара почала жити разом. За рік молоді люди зіграли весілля. І Андрій, і його колишня дружина дуже хотіли дітей, однак завагітніти вдалося не відразу.

Молода сім’я жила дуже дружно, проте після народження Аристарха почалися конфлікти. Дружина Андрія ревнувала чоловіка й постійно дорікала йому, що він мало часу проводить із родиною. Андрій же в цей час був у тривалих відрядженнях, оскільки налагоджував бізнес.

Щоб зберегти дружні стосунки в родині та не сваритися при дитині, пара вирішила розлучитися.

Андрій просто обожнює свого сина, хоча й зазначає, що Аристарх дуже імпульсивний та активний. Його майбутня дівчина обов’язково повинна налагодити контакт із дитиною, інакше чоловік сумнівається, чи вдасться йому побудувати стосунки з жінкою, яка не знайде спільну мову з його сином.

На проєкті Андрій сподівається знайти ту єдину жінку, з якою він проведе все своє життя. Він буде будувати стосунки з Наталією Кравчинською.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: