Наречена для тата
Олександр Отрошко

Олександру Отрошку 37 років, живе він у місті Бородянка й працює фельдшером швидкої допомоги протягом 17 років. Олександр виховує 8-річну доньку.

Зі своєю колишньою дружиною Олександр прожив у шлюбі 10 років. За його словами, у нього була практично ідеальна сім’я. Через 2 роки після весілля Олександр став батьком ‒ дружина подарувала йому доньку, яку вони назвали Вікторією.

Однак незабаром дружина Олександра стала приділяти родині дуже мало часу. Жінка все частіше стала зустрічатися з подругами й відпочивати у нічних клубах.

Спочатку Олександр закривав на це очі, проте незабаром чоловік почав влаштовувати скандали. Пара часто сварилася. Після однієї з таких сварок жінка з радістю зібрала речі й пішла.

Після розлучення Олександр увесь свій вільний час почав проводити з дочкою. Вона стала його розрадою. Чоловік навчився заплітати коси, грати в ляльки ‒ усе заради того, щоб порадувати свою дочку.

Олександр ‒ домашня людина. Він не любить гучних тусовок. А замість гучної вечірки або спонтанного  походу в кіно віддасть перевагу тихому спокійному вечору вдома. Чоловік уже готовий до нових стосунків. Він сподівається зустріти на проєкті ту саму, яка стане для нього вірним другом, надійним партнером, люблячою дружиною й турботливою матір’ю. У жінках він цінує хазяйновитість і простоту. Однак Олександр дуже педантичний, тому таку ж рису шукає і у своїй майбутній супутниці. Він готовий почати життя з чистого аркуша.

На проєкті Олександр будуватиме стосунки з Вікторією Подколзіною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: