Наречена для тата
Олександр Костріцин

Олександру Костріцину 30 років. Він живе в Києві та працює на підприємстві з виробництва протипожежних конструкцій. Молодий тато сам виховує 10-річного сина Владислава.

Про своє перше кохання Олександр говорити не любить. Він зустрічався з дівчиною ще зі шкільних часів. Коли хлопцеві було 18 років, його дівчина завагітніла. Молодий чоловік не став тікати від відповідальності й одружився. Олександр, окрім навчання, підробляв і намагався утримувати сім’ю. Коли його синові було кілька місяців, дружина Олександра пішла на роботу. Однак між молодими людьми виникало багато суперечок: його дружина хотіла бачити поруч успішного й забезпеченого чоловіка, а Олександр на той момент таким не був.

Незабаром пара розлучилася через зраду молодої дівчини, яка знайшла собі іншого. Син залишився жити з мамою, яка повернулася до своїх батьків. Але, на жаль, вони зловживали алкоголем, і Олександр, відвідуючи свого сина, все частіше бачив батьків своєї колишньої дружини в нетверезому стані. Через нестабільну ситуацію в рідній домівці колишньої дружини батько забрав дитину. Олександр через суд отримав повне право опіки над дитиною.

Зараз Олександр живе зі своїм сином. Однак для повного щастя їм не вистачає люблячої та турботливої ​​мами й дружини. У надії знайти свою другу половинку Олександр звернувся на проєкт Наречена для тата 2 сезон. Чи здійсниться мрія молодого батька та чи зможе він побудувати люблячу й міцну сім’ю з новою нареченою? Дивіться зовсім скоро у другому сезоні реаліті-шоу на телеканалі СТБ!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: